27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmarł zwycięzca Azteca Reality; Półtora miesiąca po stracie córki

zwycięzca reality showMeksyk ma talentZ telewizji Azteca, Yahvil Johnson lub Pablo Lopez, Niedawno zmarł.

Były uczestnik programu reality show Ajusco wygrał konkurs w 2014 roku, zabierając do domu nagrodę w wysokości 1 miliona pesos. Powiedział jednak, że firma telewizyjna nie wspierała go w jego projektach i że stracił pieniądze.

Według redaktora naczelnego magazynu TVyNovelas, Gila Barrery, były zawodnik niedawno zmarł. Należy zauważyć, że kilka dni temu piosenkarz wspomniał w skierowaniu na swoim koncie do Serwis społecznościowy Facebook Zmarła jej dziewięcioletnia córka.

Na jego koncie na Facebooku przyjaciele piosenkarza zostawili wiadomość o jego wydaleniu: „Pablo Lopez Morales zmarł dzisiaj (18 października)…Pablo był jednym z śpiewaków shingon, którzy dawali swoje koncerty z sercem”.

Ze swojej strony tłumacz wyemitował transmisję na żywo, opowiadając, co stało się z jego małą córeczką: „Był moim małym aniołkiem. […] był jedyny. Nie mam pięciu facetów ani nic, byłem jedyny, więc pole zostało puste. Jestem bardzo wdzięczna Bogu, który ją zabrał, kiedy miała przestać być dzieckiem. Myślę, że już na mnie czeka i będzie moja kolej, aby dostać się do niej i jej matki. Javela Johnsona.

W wywiadzie dla gazety El Universal opublikowanym w 2016 roku, Pablo Lopez Zapewnił, że chociaż stacja telewizyjna dała mu nagrodę pieniężną, którą wygrał, gdy wygrał w „Meksyk ma talent”, zainwestował ją w serię prezentacji, które nigdy się nie odbyły.

Dodał, że Sony Music nagrało mu tylko jeden album z czterech albumów w ciągu dekady. Ale szef firmy dał jej 50 tys. pesos na odbudowę jego gospodarki i dostęp do jego nagrań, bo firma nie będzie już nagrywać płyt.

READ  Ingalls: Dlaczego Allison Arngrim zemdlała pierwszego dnia w maleńkim domku na prerii | Seria | Historie | nnda nnlt | Sława

Lopez Wyraź to na żądanie Azteca TV Musiał występować w niektórych programach, ponieważ był prywatny, choć nie otrzymał dodatkowych pieniędzy za wygraną w konkursie nagrodę.

Może Cię zainteresować:

INTERPOL wydaje czerwoną kartkę przeciwko Ines Gómez Montt i jej mężowi, którzy są poszukiwani w 190 krajach

YosStop daje głos kobietom w więzieniu; Udostępnianie pierwszej litery w sieciach

„Byłem zszokowany, że był psychopatą”: Patti Chaboye krytykuje reakcję Araceli Arambola na reporterów

W rzeczywistości sportowiec Exatlón mógł mieć bliski związek z partnerem