23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmarł aktor Alfredo Alegría, który grał Linguardo w filmie „Cachún, Cachún, Ra, Ra!”.

Zmarł aktor Alfredo Alegría, który grał Linguardo w filmie „Cachún, Cachún, Ra, Ra!”.

Sieci społecznościowe zwalniają aktora Alfredo Alegriiktóry został zapamiętany dzięki swojej roli Lenguardo w programie „Cachún, Cachún, Ra, Ra!”, wyprodukowanym przez Luisa de Llano i emitowanym na małym ekranie w Meksyku od 1981 do 1984 roku.

znaczek Alfredo Alegrii Miał problemy z obsadą w liceum „¡Cachún!” w stacjach, które pamięta z obrazami z czasów, gdy brał udział w przebojowym programie, który opuścił ekran i trafił do teatrów San Rafael i Televiteatros.

Zagrał w programie „Przygody Lenguardo” na kasecie komediowej Drugiego Kanału Televisa.

Przeczytaj także: „Cachún Cachún ra ra” Rosity Pelayo

urodził się Alfredo Alegria 1 maja 1945 roku oprócz bycia częścią obsady „Cachún, Cachún, Ra, Ra!” Brał także udział w serialach telewizyjnych takich jak „La fiera”, „La pícara Dreamera”, „Agujetas de color de rosa” i „Odważ się marzyć”.

W kinie zagrał w takich filmach jak „Cachún cachún ra-ra!! (Szalone, szalone liceum)”, „Gdzie była ta mała piłka?”, „Super śmiech na wakacjach 8”, „Tropezando con el cielo” i „ Uczucie Sur”. Juana.

Amparo Arozamena. Pierwsza aktorka wpisała się w tzw. złoty wiek kina meksykańskiego, dlatego też miała na swoim koncie pokaźną liczbę dzieł zarówno na dużym, jak i na małym ekranie, takich jak „Los Beverly de Peralvillo” i „Los Polivoces” . Wyreżyserował ponad 120 filmów i ponad 60 sztuk teatralnych. Zmarł w maju 2009 roku w wieku 92 lat na zawał serca, po pogorszeniu się stanu zdrowia na skutek zaawansowanego wieku.

Program telewizyjny „Cachún cachún ra ra” nadawany przez Televisa w latach 80. był wówczas bardzo popularny, ale wielu aktorów biorących udział w tej produkcji już nie żyje, a najnowszymi byli Alfredo Alegría i Rosita Pelayo.

READ  Zakończenie Kanojo, Okarishimasu zostało już przesądzone – Kudasai

Poniżej przedstawiamy nazwiska innych gwiazd tego programu, które straciły życie w różnych okolicznościach.

Viridiana Alatristi. Córka Silvii Pinal zginęła w 1982 roku, mając 19 lat, w wypadku samochodowym. Wśród jej osiągnięć znalazła się nominacja do nagrody Ariel w 1982 roku za film „La seduction”, a także brała udział w telenowelach takich jak „Honrarás a los”. tusia”. I „jutro wiosna”.

Viridiana Alatriste, meksykańska aktorka i córka Silvii Pinal. Zdjęcie jest datowane na 29 kwietnia 1981 roku, rok przed jego śmiercią. Fot. Archiwum El Universal.

Przeczytaj także: Tragiczna śmierć Viridiany, córki Silvii Pinal: „To był najgorszy moment w moim życiu”

Rodolfo Rodriguez Bezarez. W wieku 41 lat aktor zmarł w 1994 roku na raka. Oprócz roli Calixto we wspomnianej produkcji był także członkiem zespołu scenarzystów.

Jose Floresa. Najbardziej znany jest ze swojej postaci „Jagger”, która pojawiła się w całym serialu od 1981 do 1986. Wystąpił także w filmach takich jak „Lagunilla mi barrio” czy serialach takich jak „Dwie kobiety, jedna droga” i „Tú y yo” „. , między innymi; Był 16 października 1997 roku, kiedy w wieku 41 lat zmarł na marskość wątroby.

Alejandra Espejo. Aktorka grała w tym programie dla młodzieży nauczycielkę, która zmarła w lutym 2004 roku w wieku 54 lat; Brał także udział w filmach „Zawsze w niedzielę”, „Twarze i gesty” oraz „Quintus Colorados”.

Adriana Lavan. Brał udział w ponad 18 serialach, takich jak „Destilando amor”, „Soy tu Dueña”, „El Derecho de Nacer” i wielu innych. Zmarła 1 listopada tego roku w wieku 63 lat po hospitalizacji z powodu zapalenia płuc.

Jaime Garza. Oprócz występów w „Cachún cachún ra ra” aktor, który jest wujem piosenkarki Mariany Garzy, ma na swoim koncie bogatą karierę w telenowelach i niektórych sztukach teatralnych. Zmarł 14 maja 2021 roku w wieku 67 lat z powodu powikłań związanych z cukrzycą.

Jaime Garza.
READ  Kontroluj bicie swojego serca, zanim poznasz Victorię Winslow, 57-letnią babcię, która otworzyła OnlyFans i została milionerką

Jaime Garza.

Alejandra Mayer. Aktorka zmarła w listopadzie 2007 roku w wieku 70 lat. Miała problemy z nerkami, ale chorowała też na raka. Była żoną Pepe Arevalo i miała syna José Arturo. Ma długą historię w kinie, ale stworzył także programy komediowe, takie jak „Dr Cándido Pérez”, „La parodia” i „Kobieta, sprawy z życia codziennego”, a także seriale, takie jak „Vivo por Elena”, „ Gabriel y Gabriela”, „Mundo de Toy” i inne.

Carlosa Mundena. Pochodzący z Chile aktor pracował w filmie i telewizji. Zmarł w wieku 73 lat w dniu 22 kwietnia 2011 roku z powodu anemii i choroby nerek. Jego ostatnim serialem telewizyjnym był „Aventuras en el Tiempo” z 2001 roku.

Maria Luiza Alcala. W wieku 72 lat aktorka zmarła 21 lutego 2016 roku, śpiąc w swoim łóżku; Pracował także przy filmie „El Chavo del 8”, w którym wcielił się w rolę Malichy. Wykonywała także bezinteresowne akty, była gawędziarką, aktorką głosową, pracowała w teatrze, radiu, filmie i telewizji.

Rad