28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ziemia mnie pochłania! Królowa Hiszpanii, ubrana w tę samą sukienkę, co jedna z uczestniczek swojego ostatniego pokazu

Jeśli jest jedna rzecz, której wszyscy się boimy, gdy mamy specjalne zobowiązanie, to jest nią zbieganie się w naszych kostiumach z jednym z gości imprezy. I nieważne czy to ślub, chrzest, towarzystwo, czy tylko spotkanie biznesowe, nikt nie lubi przebierać się za kogoś innego.

Ziemia mnie pochłania! W każdym sądzie, który… Na żywo Królowa Letycja w pierwszej osobieNosi ten sam projekt, co jedna ze zwycięzców aktorskich, którym przewodniczyła w Meridzie. Co jest naprawdę skomplikowane, biorąc pod uwagę, że suknia królowej jest imponująca – liczba jej sukienek to setki – a gdyby to była statystyka, to prawdopodobieństwo, że jej wybór zbiegł się z wyborem innej z obecnych na imprezie, było praktycznie niemożliwe .

Ale są zbiegi okoliczności, których Donna Letizia była świadkiem w środę. To było podczas ceremonii wręczenia nagród.Nagrody Królowej Letizii 2021W Meridzie, kiedy Jej Wysokość Królowa wręczyła jedną z nagród profesorowi prawa cywilnego na Uniwersytecie w Sewilli, Inmaculada Vivas, która była tak samo ubrana jak ona. Czarno-biała sukienka od Mango za 49,90 euro Co, jak już przewidywaliśmy, będzie szaleć (ale wcześniej niż się spodziewaliśmy, ponieważ nie wyobrażaliśmy sobie, że któryś ze zwycięzców będzie nosił go tego samego dnia, w którym King zadebiutował).

Moment, który dla wielu może być niewygodny, ale Królowa potraktowała go z humorem i filozofią, śmiejąc się z tego zaskakującego zbiegu okoliczności i czule przytulając swojego „klona”, wyraźnie zawstydzona, że ​​jest ubrana jak Donna Letizia.

Możesz być także zainteresowany | na wideo

To właśnie królowa Letizia z Hiszpanii nosi w swojej imprezowej torbie

READ  Wideo: Mujer lanzó a su hija a jaula de un oso en zoológico de Uzbekistan