11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgodnie z tą teorią w Pokémon Legends: Arceus może istnieć szereg nigdy wcześniej nie widzianych gatunków – Nintenderos

po nauce najnowsze wiadomości z Legendy Pokemonów: ArceusTeraz mamy więcej informacji na temat tego obiecującego tytułu. Oto interesujące podsumowanie przedstawionych dzisiaj szczegółów.

W tym przypadku informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone i pochodzą z najnowszych plotek, które krążyły w Internecie w ostatnich dniach. Za ich pośrednictwem spekulowano, że Pokémon Legends: Arceus po raz pierwszy zawiera grupę gatunków, których nigdy wcześniej nie widziano.

Teoria ta wywodzi się z listy wszystkich regionalnych form Hisui, o których do tej pory mówiono pogłoski o grze. Podejrzewają to z GameRant Qwillfish, jeden z Pokémonów, który powinien mieć regionalną formę w grze, może po raz pierwszy zawierać kombinację typu Trucizna + Stal.

Oto analiza, którą wykonują:

Jeśli chodzi o Qwilfish, ich naturalną formą jest woda/trucizna, biorąc pod uwagę ryby, którymi są inspirowane. Hiszpańska forma Qwilfish musiała mieć inny gatunek niż oryginał, z naciskiem na masywne dzioby wymienione w Najnowsze plotki. Jak dotąd w Pokémon Legends: Arceus jest tylko kilka potwierdzonych twardych Pokémonów, więc ogromne skoki mogą oznaczać, że Pokémony są twardego typu. Jeśli zachowa swój jadowity wygląd, biorąc pod uwagę, że w serii nie ma jeszcze Pokemonów typu Poison / Steel, fajnie byłoby zobaczyć, jak Qwilfish Hisuiego jako pierwszy go zdobędzie.

Inne plotki ostatnie Sugerują, że Hisui Qwilfish będzie typem Sinister/Poison, więc musimy być czujni, aby zobaczyć, co się w końcu stanie.

Co o tym myślisz? Czytamy wam w komentarzach. Zostawiamy również pełną relację z tej premiery, zaplanowanej na 28 stycznia 2022 roku, Tutaj.

przez.

READ  Kontroluj filmy „Monster Hunter Rise”, produkty Logitech, iPhone 8 i „Dragon Ball Z” za jedyne 99 pesos