18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgodnie z Feng Shui, odpowiednie miejsca w kuchni do umieszczenia jadeitowego drzewa przyciągają pieniądze

Zgodnie z Feng Shui, odpowiednie miejsca w kuchni do umieszczenia jadeitowego drzewa przyciągają pieniądze

On jadeitowe drzewo Jest to jedna z najbardziej poszukiwanych roślin ze względu na swoje właściwości energetyczne. Według niego feng shuiTo pudełko na sukulenty przyciągać pieniądze I powodzenia, o ile będziemy o niego dbać iw określonych miejscach w domu. Dlatego dzisiaj zajmiemy się tymi dwoma głównymi kwestiami: jak o nią dbać i gdzie ją trzymać.

Według znawców ogrodnictwa jadeit to sukulent łatwy w pielęgnacji, wierny różnym warunkom klimatycznym i odporny na wszelkiego rodzaju zmiany, choć z tego powodu nie powinniśmy go nadużywać. Na przykład podłoże jest niezbędne do wzrostu Grubosz jajowaty, zwłaszcza że musi zapewnić, że sukulenty nie zostaną zalane, więc będziemy musieli wybrać wskazany typ. Z drugiej strony ważny będzie również wybór doniczki, ponieważ musi ona mieć odpowiedni drenaż, tak aby była jadeitowe drzewo Nie zatrzymuje wilgoci, a jego korzenie nie gniją.