29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgadnij, gdzie źle: masz limit czasu na rozwiązanie wyzwania wirusowego | Meksyk

Znajduje się wokół Że oprócz ćwiczenia zmysłu wzroku, aby znaleźć, co jest nie tak, powinieneś użyć logicznego rozumowania, aby cieszyć się zwycięstwem za pierwszym razem. Niektóre instrumenty są na scenie i trzeba im uważnie przyjrzeć się, aby wskazać szczegóły, które nie działają na ciebie. Gotowy?

Na ilustracji Wydaje się, że nie ma w tym nic dziwnego, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zdasz sobie sprawę, że istnieje wada, której nie dostrzegają tysiące internautów, a zauważają ją tylko ci, którzy mają świetne zdolności wizualne.

Zapewniamy, że to logika puzzli To doskonały wybór, aby zapewnić rozrywkę wszystkim użytkownikom, którzy chcą się dobrze bawić w czasie wolnym. W wielu z nich musisz zlokalizować błąd, albo poprzez zdrowy rozsądek. Ale są też inne rzeczy, w których musisz znaleźć zwierzęta, ludzi lub rzeczy; Wszystko w ograniczonym czasie.

wirusowe zdjęcie wyzwania

Przyjrzyj się obrazowi i spróbuj dostrzec krytyczny błąd pokazany na tej ilustracji. | Zdjęcie: Hrabstwo Braine

Odpowiedź na wyzwanie wirusowe

Jeśli dotarłeś do tej części, to dlatego, że mogłeś przegrać. Musisz mieć nie tylko świetne zdolności wizualne, ale także dużo zdrowego rozsądku. Czy widzisz, ile ma boków orzecha? Bo błąd polega na tym, że nakrętka powinna mieć sześć boków, a nie siedem.

Błąd polega na tym, że nakrętka powinna mieć sześć boków, a nie siedem.  |  Zdjęcie: Hrabstwo Braine
Błąd polega na tym, że nakrętka powinna mieć sześć boków, a nie siedem. | Zdjęcie: Hrabstwo Braine

Tak działa łamigłówka

Witryna podaje, że jest to układanka słowna (i często obrazkowa), w której zadaje się zagadkowe pytanie i musisz dowiedzieć się, co to znaczy. . Ten rodzaj treści często opiera się na kalamburach i podwójnych znaczeniach. Kluczem do rozwiązania tego problemu jest zauważenie, że słowo (lub element obrazu) jest używane w zaskakujący lub nieoczekiwany sposób.

READ  Czym jest medycyna precyzyjna?