7 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zepsuty w Thalia w porze posiłku?

napisałem w Sławny ten

następny Wyjawia i zaprasza swoich fanów, by podzielili się z nią jej egzotycznymi gustami w czasie lunchu. I to właśnie piosenkarka za pośrednictwem portali społecznościowych wysłała oryginalne zaproszenie, Aby pokazać, że wszyscy możemy mieć coś dziwnego w jedzeniu.

Więc aktorka nie boi się krytyki, Po raz kolejny podzielił się na swoim profilu na Instagramie tym, co lubi jeść i ku zaskoczeniu wielu jego gusta były dość egzotyczne, Ale przyjmuje to naturalnie.

Z Zdjęcie przedstawiające kawałek pizzy z kawiorem podczas jej degustacji. Aktorka i piosenkarka wezwała swoich fanów, aby nie żałowali i nie uczestniczyli Jaka jest twoja ekscentryczność?

Umieść tweeta

Towarzyszące zdjęcie zostało napisane przez ThaliaMój ulubiony kawior na pizzy i ostatecznie Coca-Cola z cytryną. Wielu jego zwolenników zareagowało natychmiast, jednak niezwykłe było to, że jego siostrzenica Camila Soddy odpowiedz za pomocą „Baaaaaaai”, po którym następuje emoji wypełnione śliną.

Kim była bohaterka seriali takich jak „Maria la del Barrio” i „Maria Mercedes”. odpowiedział: „Ha ha ha! Kocham cię”. Jego rodzina rzadko jest zaangażowana w jego dynamikę, jednak wiadomo, że ta pierwsza Diego MonJest siostrzenicą ulubionego tłumacza „Amor a la mexicana”.

Tutaj zostawiamy wam film, w którym Camila Sodi śpiewa doskonale następny

READ  Arasli Arambola zwróciła się do Luisa Miguela po śmierci ojca, ale zignorowała ją