11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zemsta: Pies bije właściciela i rozprzestrzenia się na TikTok

użytkownicy portale społecznościowe Wielokrotnie irytowały ich przypadki krzywdzenia psów, ale tym razem sprawiedliwość została oddana wszystkim tym zwierzętom, które doznały jakiejś przemocy, ponieważ Szczeniak chwycił swojego właściciela łopatą.

użytkownik TIK Tok Wyświetlane jako imię zwierzakaRufusBierze kij, goni za nim i wielokrotnie w niego uderza. Zdjęcia wywołały śmiech wśród internautów, którzy dokonali już niezwykłego czynu dla wirusa „zemsty”.

Szczeniak „karze” swojego właściciela

Na koncieUmieść tweetaPrzesłali serię filmów Gdzie młody człowiek pokazuje, jak jego pies się rozmnaża buldog Bierze miotłę i goni go, aby zacząć go bić. Wydaje się to być grą między szczeniakiem a mężczyzną, który zaczyna się śmiać, gdy pies biegnie za nim.

Na filmie widać, jak tańczy właściciel, gdy nagle pojawia się jego zwierzak z kijem w ustach i zaczyna go bić. Kiedy wziął jeden koniec drewnianego kija, był w stanie uderzyć nim w nogi i niektóre dolne partie bioder.

Właściciel ucieka przed swoim psem

To nie jedyne wideo, w którym mężczyzna był „maltretowany” przez swojego psa, jak w innych nagraniach w jego relacji TIK Tok, widać, że jest to powszechna gra między nimi, bo Rufus nieustannie goni go z miotłą, a nawet z dwójką.

Klipy stały się jednym z ulubionych użytkowników tej sieci społecznościowej, otrzymując ponad 1,8 miliona „polubień” i setki komentarzy, takich jak „To jest pogwałcenie ludzi”; „To jest druga strona medalu” i „Możesz wyprowadzić Firulais z sąsiedztwa, ale nie z dzielnicy Firulais”.

Czytaj:

Bohater: Szczeniak ratuje alpinistę przed hipotermią, leżąc na nim przez 13 godzin

READ  W samochodzie Kyle'a Kleenexalisa znaleziono ponad 50 szczątków szkieletowych