18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żegnajcie tylne drzwi!  Meksyk zostaje rozdarty przez Mali i kwalifikuje się do 1/8 finału Pucharu Świata U-17 – Fox Sports

Żegnajcie tylne drzwi! Meksyk zostaje rozdarty przez Mali i kwalifikuje się do 1/8 finału Pucharu Świata U-17 – Fox Sports

nie do zatrzymania Mahmuda Berriego Poprowadził reprezentację Mali do zwycięstwa nad Meksykiem w Pucharze Świata Puchar Świata U-17 Co z trzema bramkami zdobytymi w pierwszych piętnastu minutach meczu zapewniło sobie miejsce w ćwierćfinale w Indonezji z wynikiem 5,0.

Mali kontra Meksyk: mecz!

Budżetowy Zaczęło się lepiej i pokazało zgrany, skoordynowany i atakujący zespół. Barry nie dał odpocząć meksykańskiemu golowi i zaraz po rozpoczęciu meczu był bliski zdobycia pierwszego gola.

Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać W dziewiątej minucieW sztuce, która rozpoczęła się od krzyża Diarry, otrzymała pomoc Marcial Tia Zakończone doskonałym wykończeniem Barry.

Już po czterech minutach Barry Drugiego gola zdobył po asyście Ibrahima Qanata I wtedy, Diara Wynik wzrósł po błędzie meksykańskiego bramkarza, który nie widział, jak piłka wymyka mu się z rąk.

Znacznie lepsza wydajność i duża przewaga na tablicy wyników Dał niezbędną pewność Afrykańska drużyna może spokojnie poprowadzić mecz, ale nie zwalniając tempa.

Miliony chciały więcej, Po 14 celnych strzałachPrzeciwko tylko jednemu zawodnikowi z reprezentacji Meksyku był to czas napastnika Kanati Zapewnił swojej drużynie czwartego gola po rzucie karnym.

W drugiej części Mali utrzymało absolutną dominację; chwila, Meksyk nie stawiał żadnego oporu do rywalizowania z najazdami i byli ograniczeni do swojego obszaru.

zdecydowane podanie Barry’ego, Główny bohater jest na boiskustanowiło doskonałą okazję do Marcial Tia Strzeli piątego gola i odniesie miażdżące zwycięstwo dla afrykańskiej drużyny, która będzie walczyć o miejsce w półfinale ze zwycięzcą konfrontacji między nimi. Maroko i Iran.

Mali vs Meksyk: Wyniki!

  • Mahmud Barry (9′, 13′)
  • Ibrahim Diarra (15′)
  • Ibrahim Kanawati (37 stóp, rzut karny)
  • Angie Marcial Tia (50′)
READ  Europejski Związek Piłki Nożnej (UEFA) nakazał częściowe zamknięcie stadionu Atlético Madryt przeciwko City

Obejrzyj wideo z bramkami tutaj!

Z informacjami agencji

Możesz być zainteresowany: „Reprezentacja Meksyku jest coraz częściej reprezentacją Meksyku dla Meksykanów w Stanach Zjednoczonych” (wideo)