24 kwietnia, 2024

Żegnaj Szwajcario witaj Polsko…znowu będzie Valladolid

Donat Bordeaux, który teraz gra w Szwajcarii, przyszedł obejrzeć mecz i pogratulował swoim byłym kolegom z drużyny.

Fifa pokonała Winnipeg przez Pitashovą i dziś odwiedzi Blok Arlan Wisły (18.45, ETB4)

IA Biegnę.

23-37. Pfadir dotarł do Winterthur we wtorek z Pittsburgha w wyniku innej epoki. 23-37, czyli nie mniej niż 15-34, 19 w 51. minucie. Zdobywca trofeum 96-97 pokonuje holenderski Trifty Alsmere 20-33 w trofeum, reprezentując rekord 14 klubów na wyjeździe w europejskich rozgrywkach.

Drużyna Irundarry ukończyła dwadzieścia wymarzonych minut po przerwie, osiągając wyniki 12-17 i zostanie w pamięci 3-17 z trzema bramkami Xoana Ledo, który był już 8. w tym sezonie.

Świadkiem tego był były Tatar Donat Bardok, który teraz gra w Cotton Schaffhausen (oddalony o trzydzieści kilometrów) i przyszedł obejrzeć mecz i przywitać się ze swoimi byłymi kolegami z drużyny.

Chociaż zwycięstwo Szwajcarii nie jest pewne, podwaja szanse Irundaras na czwarte miejsce. Pitasova ma cztery punkty z dwóch, dwa Fifty Winterdoor i dwa Tatron Presov. Słowacy będą mieli ostatnie szlify w meczu rozgrywanym w Artalegu 15 lutego, a ostatniego dnia pojadą do Winterthur.

Przerwa poranna na żółty wyjazd wczoraj, pół godziny na lotnisko w Zurychu po południu, lot do Warszawy i dwugodzinna jazda autobusem do Black, drugi mecz przełożony w Lidze Europejskiej zostanie rozegrany dzisiaj. , Początek o 18:45 (ETB4).

Arlene Wisła Black, która w ostatniej minucie zeszłego tygodnia w Artalegu strzeliła 28-29, gra w najważniejszym meczu w polskiej lidze, przegrywając od siedmiu lat z Keells 28-27. Kiedy otrzymaliśmy informację od Julena z Akwinu.

Po Polsce Irundaras Valladolid wyjedzie, ale wróci do domu, ponieważ Atletico Valladolid zgłosiło kilka pozytywnych przypadków i mecz musiał zostać przełożony. Drugi, w toku, został ustawiony na 17 lutego przeciwko Husca w ciemności.

READ  Rzecznik Ministerstwa Obrony Rosji kpi z zakupu używanych pojazdów amerykańskich w Polsce