2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żegnaj numery WhatsApp!  To nowa funkcja, która je zastąpi – Powiadom mnie o nauce

Żegnaj numery WhatsApp! To nowa funkcja, która je zastąpi – Powiadom mnie o nauce

Żegnaj numery WhatsApp! Jest to nowa funkcja, która ją zastąpi.

WhatsApp nieustannie zaskakuje nas nowymi funkcjami, a dziś mamy specjalną, którą wielu z pewnością pokocha. co nowego? Cóż, okazuje się, że WhatsApp pracuje nad nowym narzędziem, które pozwoli ci utworzyć nazwę użytkownika, co oznacza, że ​​będziemy musieli znać numer, aby skontaktować się z konkretną osobą. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to działa!

Według WABetaInfo, Dzięki najnowszej aktualizacji WhatsApp beta dla Androida 2.23.11.15 ze sklepu Google Play, firma społecznościowa opracowuje ważną funkcję: funkcję nazwy użytkownika, umożliwiającą użytkownikom wybieranie unikalnych nazw użytkowników dla swoich kont. Ta funkcja jest jeszcze w fazie rozwoju i będzie dostępna w przyszłej aktualizacji, to znaczy nie jest jeszcze widoczna na kontach, ale dzięki wyspecjalizowanemu moderatorowi możemy już poznać pewne szczegóły.

Na poniższym zrzucie ekranu widać, że WhatsApp już wprowadza funkcję nazwy użytkownika w ustawieniach aplikacji. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli skonfigurować unikalną nazwę użytkownika, po której będą mogli być identyfikowani w przyszłości, co oznacza, że ​​nie będą polegać wyłącznie na numerze; Jeśli chcesz wyszukać kontakt, możesz to zrobić po prostu wpisując jego nazwę użytkownika.

Źródło: WABetaInfo.

Aby uzyskać dostęp do konfiguracji pokazanej na obrazku, po prostu przejdź do swojego profilu, a znajdziesz dodatkową sekcję, aby dodać swoją nazwę użytkownika, zobaczmy to krok po kroku:

  1. Otwórz WhatsAppa
  2. Przejdź do ustawień
  3. Kliknij swój profil
  4. W tej sekcji możesz zobaczyć swoje imię i nazwisko oraz numer, a opcja nazwy użytkownika pojawi się również w przyszłości.

Uwaga: W tej chwili opcja dodania nazwy użytkownika nie pojawi się, funkcja jest w fazie rozwoju i oczekuje się, że pojawi się w przyszłej aktualizacji.

Jaki jest sens dodawania przez WhatsApp tej nowej funkcji nazwy użytkownika?

WhatsApp nieustannie dąży do poprawy doświadczenia użytkownika, aw tym przypadku możliwość wyboru nazwy użytkownika da możliwość dodania większej prywatności do kont, ponieważ nie będzie konieczne ujawnianie numeru. Oznacza to, że jeśli zamierzasz rozmawiać z nieznanym kontaktem, możesz to zrobić za pomocą nazwy użytkownika.

READ  Celem instytucji zdrowotnych: Macarena Montoya będzie zapewnienie dobrobytu Meksykanom

Innymi słowy, zamiast polegać wyłącznie na numerach telefonów w celu identyfikacji kontaktów, użytkownicy będą mogli wybrać unikalną i łatwą do zapamiętania nazwę użytkownika. Na przykład w Telegramie można komunikować się z innymi osobami, wprowadzając nazwę użytkownika w aplikacji, bez znajomości ich numerów telefonów, a teraz WhatsApp planuje wdrożyć podobną funkcję.

Ponieważ funkcja jest w fazie rozwoju i dopiero co o niej usłyszeliśmy, nie wiemy dokładnie, jak będzie działać. Tak czy inaczej, wygląda na to, że zrewolucjonizuje sposób, w jaki komunikujemy się za pomocą WhatsApp, najpopularniejszej na świecie aplikacji do przesyłania wiadomości.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.