27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żegnaj Chaboy? Po wyjściu z szafy i wielu rozmowach Bisogno prosi o pomoc TV Azteca

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Po aresztowaniu ze swoim młodym chłopakiem, kierowcą Vintando Daniel Ned zawinięty w plik spór Z tego powodu Błagając TV Azteca o pomoc, w której pracuje od 24 lat.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Według YouTubera Arguende TV, Daela Quiroza, gospodarz poprosił o wsparcie dla produkcji i głowy serialu Patty Chaboy Bo mam otrzymać Zagrożenia.

Wczoraj pod koniec pokazu Rosario Murrieta i Yaris (producenci) spotkali się z Danielem na prośbę, którą złożył wczoraj rano, dzięki uprzejmości Pati Chapoy. Najwyraźniej, jak Daniel powiedział swoim kolegom, otrzymywał groźby w sieciach społecznościowych za pomocą wiadomości bezpośrednich, na ich platformach, a następnie przez telefon komórkowy; Jest to sytuacja, która już wzbudziła obawy o jego stabilność”.

Według Quiroza kontrowersyjny kierowca poprosił go o wsparcie, aby się chronić, i ujawnił przyczynę, którą według niego spowodował to. Próba dla Twojego bezpieczeństwa.

Daniel prosi produkcję serialu o wsparcie zamówienia dwóch Azteków dla jego bezpieczeństwa, wyobrażam sobie ochroniarzy i jeśli poproszą o Aztecę, to wyobrażam sobie, że będzie to kanał, który będzie musiał płacić pensje; Według komentarza Daniela, wynika to z kampanii w sieciach społecznościowych ze względu na komentarz, który wygłosił na temat reggaeton”.

Jak pamiętacie, kiedy rozmawiali o kontrowersji między J balvin I Mieszkaniec, kierowca wspomniał kilka dni temu na antenie Ventanedo, że tak uważa reggaeton To rodzaj „bzdury” muzyki.

To nie jest najlepsza muzyka. Powiedział szczerze.

Moment wideo od 11:30:

Choć nie wiadomo, czy to jest przyczyną, użytkownik YouTube stwierdził, że kierowca wolał szukać wsparcia u firmy, ponieważ rzekomo obawiał się o swoje bezpieczeństwo.

Jak powiedział swoim bezpośrednim przełożonym, obawia się o swoje bezpieczeństwo i o swoje życie.

Warto zauważyć, że ta informacja nie została potwierdzona przez kierowcę ani osoby zaangażowane, więc pozostaje na szczycie spekulacji.

READ  Aracely Arámbula podbija siatkę swoimi krzywymi

Te kontrowersje pojawiają się po soboty Chisme nie ma takiego Podkreśli niektóre Kino w którym kierowca występuje publicznie domniemany chłopak, który jest od niego kilka lat młodszy.

Chociaż nie mówił bezpośrednio o swojej orientacji seksualnej, jest to tajemnica poliszynela, ponieważ po rozwodzie w 2019 roku został kilkakrotnie złapany w klubach gejowskich.

Źródło: Arguende TV, Instagram @ventaneandouno, @chismenolikeofficial