19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żegnaj Chaboy? Po wyjściu z szafy i wielu rozmowach Bisogno prosi o pomoc TV Azteca

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Po aresztowaniu ze swoim młodym chłopakiem, kierowcą Vintando Daniel Ned zawinięty w plik spór Z tego powodu Błagając TV Azteca o pomoc, w której pracuje od 24 lat.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Według YouTubera Arguende TV, Daela Quiroza, gospodarz poprosił o wsparcie dla produkcji i głowy serialu Patty Chaboy Bo mam otrzymać Zagrożenia.

Wczoraj pod koniec pokazu Rosario Murrieta i Yaris (producenci) spotkali się z Danielem na prośbę, którą złożył wczoraj rano, dzięki uprzejmości Pati Chapoy. Najwyraźniej, jak Daniel powiedział swoim kolegom, otrzymywał groźby w sieciach społecznościowych za pomocą wiadomości bezpośrednich, na ich platformach, a następnie przez telefon komórkowy; Jest to sytuacja, która już wzbudziła obawy o jego stabilność”.

Według Quiroza kontrowersyjny kierowca poprosił go o wsparcie, aby się chronić, i ujawnił przyczynę, którą według niego spowodował to. Próba dla Twojego bezpieczeństwa.

Daniel prosi produkcję serialu o wsparcie zamówienia dwóch Azteków dla jego bezpieczeństwa, wyobrażam sobie ochroniarzy i jeśli poproszą o Aztecę, to wyobrażam sobie, że będzie to kanał, który będzie musiał płacić pensje; Według komentarza Daniela, wynika to z kampanii w sieciach społecznościowych ze względu na komentarz, który wygłosił na temat reggaeton”.

Jak pamiętacie, kiedy rozmawiali o kontrowersji między J balvin I Mieszkaniec, kierowca wspomniał kilka dni temu na antenie Ventanedo, że tak uważa reggaeton To rodzaj „bzdury” muzyki.

To nie jest najlepsza muzyka. Powiedział szczerze.

Moment wideo od 11:30:

Choć nie wiadomo, czy to jest przyczyną, użytkownik YouTube stwierdził, że kierowca wolał szukać wsparcia u firmy, ponieważ rzekomo obawiał się o swoje bezpieczeństwo.

Jak powiedział swoim bezpośrednim przełożonym, obawia się o swoje bezpieczeństwo i o swoje życie.

Warto zauważyć, że ta informacja nie została potwierdzona przez kierowcę ani osoby zaangażowane, więc pozostaje na szczycie spekulacji.

READ  5 wspaniałych premier HBO Max w marcu 2022 r.

Te kontrowersje pojawiają się po soboty Chisme nie ma takiego Podkreśli niektóre Kino w którym kierowca występuje publicznie domniemany chłopak, który jest od niego kilka lat młodszy.

Chociaż nie mówił bezpośrednio o swojej orientacji seksualnej, jest to tajemnica poliszynela, ponieważ po rozwodzie w 2019 roku został kilkakrotnie złapany w klubach gejowskich.

Źródło: Arguende TV, Instagram @ventaneandouno, @chismenolikeofficial