24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdrowie, dobre samopoczucie i komfort: priorytety dla podróżujących w 2023 roku – Technocio

Zdrowie, dobre samopoczucie i komfort: priorytety dla podróżujących w 2023 roku – Technocio

Potrzeba wciągających wrażeń, aby odłączyć się od rutyny i złagodzić stres dnia codziennego, zmieniła sposób, w jaki podróżujemy. Turyści wybierają obecnie miejsca wypoczynku i zajęcia, które korzystnie wpływają na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Według raportu Hiltona Traveler 2023: nowe trendy, które zmieniają sposób podróżowaniaJedna trzecia podróżnych na całym świecie uznaje luksus za priorytet, włączając podróżowanie jako integralną część swojej rutyny.

Jak czytamy w raporcie, do 2023 roku podróżni będą wybierać hotele, które oferują:

Oto tylko kilka wybranych przez Hilton rozwiązań wellness w hotelach w obu Amerykach:

Lądowisko dla helikopterów do jazdy na rowerze z fajerwerkami i adidasami

Hilton Mexico City Reforma jest teraz domem dla nowego doświadczenia rowerowego o nazwie „Ride in the Sky”. Tę aktywność można podziwiać na szczycie lądowiska dla helikopterów, pośrodku 360-stopniowego widoku na miasto Meksyk. Na ten rok zaplanowano sześć wydarzeń, a drugie i ostatnie wydarzenie rozpoczęło się wyścigiem na 5 km prowadzonym przez trenerów Adidasa przez historyczne centrum, po którym nastąpił spacer po lądowisku dla helikopterów i zakończył się 30-minutowym zabiegiem spa. Najbliższe wydarzenia odbędą się w maju, sierpniu, listopadzie i grudniu.

Nowa sala solna w Arizonie

Sol Garden to nowa przestrzeń relaksacyjna na świeżym powietrzu w Tierra Luna Spa w Arizona Biltmore, kurorcie Waldorf Astoria. Sol Garden otwiera zmysły gości na ducha pustyni dzięki różnorodnym uważnym rytuałom i uzdrawiającym podróżom, od owijania błotem i alchemicznymi kryształami po śpiewającą misę medytacyjną. W odnowionym spa znajduje się teraz najnowocześniejsza grota solna, zaopatrzona w czystą sól himalajską, która wzmacnia odporność, poprawia nastrój i rewitalizuje skórę.

READ  Objawy choroby Alzheimera mogą wystąpić od 35 roku życia: IMSS

Rytuały wsteczne Merkurego na Arubie

Niedawno wprowadzony na rynek hotel Hilton Aruba Caribbean Resort and Retrograde Ritual jest przewodnikiem dla gości, którzy mogą odnaleźć swoje „wewnętrzne chi” wśród dźwięków plaży i kryształowych mis. Połączenie medytacji uważności i uzdrawiania dźwiękiem zaprasza poczucie ugruntowanego, skoncentrowanego spokoju, aby przejść przez sezon retro. To doświadczenie jest dostępne, gdy Merkury jest w retrogradacji (3-4 razy w roku). Następna aktywacja nastąpi 21 i 28 kwietnia.

Astrologia Synastry na Hawajach

Grand Wailea Resort, A Waldorf Astoria przedstawia nową sesję astrologiczną, znaną jako Alchemia astrologii relacji. Podczas tej sesji dwoje gości będzie wspólnie czytać z astrologiem będącym rezydentem ośrodka i badać wykresy syntetyczne i złożone, znaki, nastroje, przymiotniki i elementy, aby zbadać ich związek.

Szamani i uzdrawianie Majów w Meksyku

Zainspirowane związkiem Drzewa Życia z kulturą Majów, spa w nowo otwartym hotelu Waldorf Astoria Cancun wykorzystuje świeże zioła z własnego ogrodu, kamienie lecznicze i udział lokalnych szamanów. Szamani z Conrad Tulum Riviera Maya odprawiają w cenotach starożytne rytuały obejmujące oczyszczenie z wdzięczności i święte ceremonie. Ponadto oferuje wieloetapową „Kinich Ahau Journey”, która jest hołdem dla boga słońca za siłę i światło.

Stoły do ​​​​falowania i kabiny regeneracyjne w Los Angeles

Niedawno otwarte Spa w Conrad Los Angeles redefiniuje sztukę relaksu z nową koncepcją ponadczasowego luksusu. Wyposażony w zaawansowane technologie do pielęgnacji skóry, elektryczny stół spa Welnamis, który oferuje korzyści dla medytacji i głębokiego relaksu, pokój oświetleniowy, kabinę regeneracyjną do zwiększania lub zmniejszania energii dzięki zabiegom odnowy biologicznej i wiele więcej.

Ćwiczenia na dachu Beverly Hills

Waldorf Astoria Beverly Hills zaprasza swoich gości do odkrywania nowych ćwiczeń wellness. Treningi obejmują różnorodne ćwiczenia i odbywają się w każdą niedzielę o 8:30 na hotelowej promenadzie na dachu, z której roztacza się widok na piękną panoramę Beverly Hills. Zajęcia prowadzi trener Jay Jordan, który łączy zalety ćwiczeń aerobowych i ćwiczeń o wysokiej intensywności w sesji trwającej od 45 do 60 minut.

READ  „La gama de las galaxias”: el telescopio Chandra nos acerca astros y nebulosas con un esplendor nunca visto (FOTOS)

Szkolenie F45 w Hilton Austin

F45 Training Hilton Downtown Austin to ekskluzywne studio w centrum Austin dla entuzjastów fitnessu. Zarówno mieszkańcy Austin, jak i podróżnicy będą mieli teraz możliwość utrzymania swoich celów fitness dzięki treningom grupowym prowadzonym przez trenera. Studio jest pierwszą lokalizacją F45 w hotelach i jedyną w centrum Austin.