14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdradzili „sekret” „doskonałego smaku” frytek McDonald’s

Zdradzili „sekret” „doskonałego smaku” frytek McDonald’s

  • Sytuacja przypomina wyzwanie w operacjach w ramach fast foodów, gdzie takie marki jak Burger King Przedstawili spostrzeżenia na ten temat.

  • Studium pt „Logowanie do rekordu konsumenta w dniu roboczym” Zdaje sobie sprawę z wyzwań w marketingu.

  • Wyzwania marketingowe łączą to, co jest komunikowane, z tym, co jest robione wewnętrznie, jak zobaczymy w Cases McDonald’s i Burger King.

A tiktoker Kazał ujawnić sekret frytek McDonald’s „Smakują całkiem nieźle”, ale tak naprawdę przytoczył stanowisko w tej sprawie, które firma ogłosiła w 2021 roku.

Ten przypadek prowadzi nas do przeglądu istniejących wyzwań marketingowych wybrany przez „Konsument z okazji Święta Pracy zalogował się”.

W ramach tego badania ustalono, że głównym wyzwaniem dla 38 procent marketerów jest usprawnienie procesu decyzyjnego dzięki informacjom o klientach; Wiedząc, jak przypisać wyniki marketingowe poszczególnym programom, kampaniom lub kanałom, 35% i 34% uznało, że wyzwaniem jest zidentyfikowanie najbardziej wartościowych kanałów, na których można skoncentrować wydatki na reklamę.

Sekret ziemniaka

A tiktoker Twierdził, że zdradził sekret „cudownego” smaku frytek. McDonald’sktóry sprzedaje się w Meksyku po 29 pesos za małą szerokość, 48 pesos za średnią szerokość lub 56 peso za średnią szerokość mcziemniaki Z serem, to koniec aplikacje Do dostawa Jak Uber Eats.

@jordan_the_stallion8 #szew z youraveragetechbro #fypシ ♬ oryginalny dźwięk – Jordan_The_Stallion8

Jordana Howletta (@jordan_the_stallion8, TIK Tok) podkreślił ten wyrazisty smak frytek z McDonald’s Wynika to z naturalnego smaku mięsa gotowanego w oleju roślinnym, w którym je smażymy.

Rozpoznawalność to nic innego jak reakcja na reklamę McDonald’s oferowanych na Twojej stronie sieć w 2021 roku, gdzie doprecyzował pytanie o to, jaki smak dodaje do swoich frytek podczas ich przygotowywania.

„Kiedy nasi dostawcy smażą nasze chipsy ziemniaczane, używają mieszanki oleju o smaku wołowiny. Zapewnia to pikantny, dobrze znany smak, który wszyscy kochamy.” Światowej sławy ziemniak. Frytki są gotowane w naszej kuchni, doprawiane solą i podawane na ciepło.” 2021.

READ  Czy masz resztki? Skorzystaj z tego i przygotuj pyszny domowy chleb czosnkowy

Ta odpowiedź została przekształcona w treść przez ww tiktokerktóry nazwał ten fakt złą wiadomością dla wegan.

„Ujawniony” sekret, z którym skończył, to cytat z oświadczenia, które złożył McDonald’sDziałania firmy w 2021 roku wpisują się w kontrowersje w działalności sieci fast food, które doprowadziły je do krytyki.

Burger King Miał własną kontrowersyjną firmę, kiedy wystartował w 2019 roku Whopper Firma Vegan, z którą starała się podbić segment konsumencki określany jako wegański, miała jednak strategię marketingz którym zadeklarował sojusz Niemożliwe potrawydostawca alternatywnego mięsa, nie miał nic wspólnego z operacjami wewnętrznymi, ponieważ w tamtym czasie było wiadomo, że zaczął przygotowywać substytuty mięsa na tej samej patelni, na której gotowało mięso pochodzenia zwierzęcego, coś, co wegańscy puryści wywołali wirusowy apel przeciwko marka w sieciach.

„Nie chodzi o czystość produktów, z którymi są gotowane (…) Ludzie wybierają opcje wegańskie, ponieważ troszczą się o zwierzęta i środowisko. Uważamy, że te korzyści naprawdę przeważają nad wszelkimi obawami dotyczącymi zanieczyszczenia krzyżowego” – przekonywał ówczesny kierownik kampanii betaI Ashleya Byrne’a.

Wyzwanie, przed którym stają marki, aby wprowadzić to, co sprzedają za pomocą marketingu (zdjęcia wyśmienitych produktów lub obietnicę wytwarzania substytutów mięsa) do swojej działalności biznesowej, jest widoczne w dwóch powyższych przypadkach i ostrzega nas przed tym, jak krytyczne staje się to dla relacji między tym, co jest wprowadzany na rynek i co jest robione wewnętrznie w celu zaspokojenia popytu konsumentów Wymagana innowacja.

Czytaj teraz: