2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdobądź bezpłatnie 1 listopada Rise Of The Tomb Raider

Nie zrealizowano ani więcej, ani mniej niż 25-letnia historia Lary Croft i Tomb Raider. Te lata sprawiły, że Lara stała się legendą poza grami wideo, a Tomb Raider jedną z najbardziej lubianych serii przez miliony graczy na całym świecie.

Aby uczcić 25-letnią historię, Prime Gaming i Square Enix postanowiły zrezygnować z niczego więcej i nie mniej niż wielkości, Rise of the Tomb Raider Od 1 listopada. Od dzisiaj do 14 czerwca wszyscy subskrybenci Amazon Prime będą mogli pobrać pełną grę na PC bez dodatkowych kosztów. Ten prezent jest dodatkiem do tego już zaplanowanego na listopad i jak tylko będzie dostępny, będziesz musiał kontynuować następny link i odbierz nagrodę.

Rise Of The Tomb Raidr za darmo na PC

Rise of the Tomb Raider to niesamowita przygoda akcji i survivalu, w której dołączysz do Lary Croft podczas jej pierwszej wyprawy jako Tomb Raider. Odkrywaj zapierające dech w piersiach i śmiercionośne grobowce – odkrywaj ogromne grobowce wypełnione śmiercionośnymi pułapkami, rozwiązuj niesamowite łamigłówki środowiskowe i odszyfruj starożytne teksty, aby odkryć krypty, które doprowadzą Cię do świata pełnego tajemnic do odkrycia.

READ  Za rok będą dwie generacje Redmi