18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ZDJĘCIA: Z pasującą sukienką Natalie Portman pokazuje, że liliowy to kolor kasztana

ZDJĘCIA: Z pasującą sukienką Natalie Portman pokazuje, że liliowy to kolor kasztana

Tegoroczna edycja Festiwal Filmowy w Cannes Wszystkie oczy zwrócone są na ważne postacie, takie jak Johnny Depp, który po odejściu z wielkiego ekranu został ponownie uhonorowany, tym razem za pracę w filmie „Jeanne du Barry”, który pozostawił problemy za sobą. Sąd, przed którym stanął po sporze prawnym ze swoją byłą żoną, Amber Heard.

Jednak tym razem postać, która zwróciła na siebie uwagę, nie była niczym więcej, ani mniej niż Natalie Portmanktóry podobnie jak aktor uhonorowany za pracę przy „Piratach z Karaibów” miał premierę jednego ze swoich najnowszych projektów w kasowym hicie Festiwal Filmowygdzie oprócz popisania się talentem zachwycił wszystkich swoją modą.

Wygląd słynnej aktorki przykuł uwagę na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2023 roku | IG: @natalieportman

podczas Czerwony dywan na Festiwalu Filmowym w CannesI Natalie Portman Miała na sobie zwiewną białą sukienkę z wysokim stanem i czarnymi, błyszczącymi detalami, efektownym projektem, który szybko przykuł uwagę na imprezie. Chociaż to strój, w którym pojawiła się później, zaniemówił publiczności.

Na premierze „Maj-grudzień” o godz Festiwal Filmowy w CannesI Natalie Portmanktóry wrócił do branży filmowej z tą audiowizualną perełką, był widziany z piętnem Rewelacyjna fioletowa sukienkaUdowadniając, że pastelowe kolory nigdy nie wyjdą z mody, są idealne dla kobiecości i kobiecego podkreślania naturalnego piękna Estetyka.

Dzięki tej kombinacji kolorów Natalie Portman przypomniała sobie, jak grała w Black Swan i White Swan | IG: @natalieportman

Świadczą o tym zdjęcia udostępnione przez Bohater „Czarnego łabędzia”Jej ekskluzywny wygląd jest absolutnie pochlebny dla brązowej skóry, ponieważ liliowy pomaga podkreślić opaleniznę i uwydatnia różowe policzki, i staje się podstawą kasztanowej garderoby, która podobnie jak Portman stara się wyrwać z trendów mody i eksperymentować z nowymi stylami.

Jeśli chodzi o historię innowacji, która była odpowiedzialna za francuską firmę luksusową o nazwie „Celine”, należy zauważyć, że ma ona wykwintne detale, które zawsze wnoszą odpowiednią dawkę ekscytacji do każdego rodzaju stroju, będąc imprezowym wyglądem, który jest doskonała okazja, żeby się nim pochwalić.

READ  To jest dom Yalitzy Aparicio
Natalie Portin ma na sobie tę ekskluzywną fioletową sukienkę | IG: @natalieportman

Co do reszty dekoracji zalałem Sukienka noszona przez Natalie Portman na Festiwalu Filmowym w CannesNależy zauważyć, że najbardziej oczywistą cechą jest fakt, że materiał stroju jest marszczony, moda, która była w modzie około 2003 roku i która ponownie stara się zdominować wybiegi.

Czytaj:

Ta taśma Netflix, której nie można przegapić, sprawiła, że ​​Natalie Portman ponownie rozważyła, czy naprawdę chce zajmować się aktorstwem

ZDJĘCIA: Ester Expósito wywołała westchnienia na Festiwalu Filmowym w Cannes w dopasowanej sukience z przezroczystościami podkreślającymi jej zapierającą dech w piersiach figurę.