24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zdjęcia: Megan Fox przewiduje lato w czarnym bikini z wyciętym dekoltem

Zdjęcia: Megan Fox przewiduje lato w czarnym bikini z wyciętym dekoltem

Jakie zaskoczenie wywołało Megan Fox W ten niedzielny poranek!, a po miesiącach małej aktywności na Instagramie pojawia się ponownie, by udzielać lekcji mody i pokazać, że jest fanką lato Aby uprzedzić jego przybycie, zabiera przemytnika na plażę, z której eksploduje Zaprojektowany z kultowym czarnym bikini Który przywraca wszystkie trendy sezonu.

Aktorka dołącza do długiej listy celebrytek cieszących się gorącym sezonem przez kilka dni na plaży iw najbardziej niesamowitych stylizacjach, ponieważ nie może zabraknąć jednoczęściowego lub dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Oczywiście jest to lot przed lato, trendy Związanych z tym sezonem nie może zabraknąć jak zobaczymy Megan Fox, Chodzi o to, aby postawić na bikini Dziane, aby uzyskać młody i świeży wizerunek.

Z krzesła w ten sposób zmarnowałem styl i wysadzili siatkę

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie modelka podzieliła się z nimi także dwoma zdjęciami chwaliła się swoją urodą, jej pasja do mody i jej osobowość; Chociaż to ostatnie najbardziej przyciągało uwagę jego zwolenników. Powodem? jest to, że celebrytka kilka tygodni temu przyznała, że ​​nie czuje się dobrze ze swoim ciałem i nie trzeba było długo czekać na wsparcie, a nawet krytykę.

On bikini z czym Megan Fox Łamanie Internetu oznacza a Intensywny czarny kolor Który w modzie jest oznaką elegancji, ale także siły, siły, mocy, a nawet pewności siebie, więc może być oznaką okazywania stabilności swoim fanom. Z drugiej strony design wyróżnia się tym, że przywołuje wiele trendów, które nie przestały pojawiać się w ostatnich miesiącach i które będą królować także tego lata.

Jeden z nich jest Wytnij dekolty Noszona przez członków rodziny królewskiej, takich jak Infanta Sofía, przez Georginę Rodríguez w jej dopasowanych sukienkach, ale w strojach kąpielowych doskonale prezentuje idealną równowagę między młodością a przepychem. W ten sposób 37-letnia aktorka wybrała A top bez ramiączek Z rozcięciem na środku biustu.

READ  Luis Miguel w trasie 2023: nowe ogłoszenie o koncertach, datach i sposobie kupowania biletów | Kiedy ukaże się jego nowy album? MX | Wskazówki | Meksyk

Dołączone najnowsze trendy Megan Fox Podbić lato jest Bardzo małe dno Na którym afiszował się płaskim brzuchem i solidnym brzuchem oraz wąską talią. Chociaż studiował swój styl, dał to jasno do zrozumienia czarny To idealny kolor, aby zrobić plusk, a także pokazał, że nie jest jedynym, który zabiera się na plażę, ponieważ nosiła złote klejnoty, aby rozjaśnić obraz i kolorowe szpilki, które wywołały sensację.

Wreszcie można ją było zobaczyć naturalnie z selfie na plaży, bez jednej kropli makijażu i beztroskich włosów, aby zachować bardziej naturalny wizerunek i bez retuszu, aby pokazać jej piękno.

„Nigdy nie kochałam swojego ciała” – potężne przesłanie Megan Fox

Ta sesja z zdjęcia w bikini Wywołała kontrowersje wśród swoich fanów, którzy ją o to oskarżyli Wykonuj operacje dla piękna, podczas gdy inni bronili go wspierającymi komentarzami; Trzeba przypomnieć, że kilka miesięcy temu został przyjęty do Sports Illustrated deformacja ciała I sporo brak zabezpieczenia o jej osobowość. „Nigdy nie postrzegam siebie tak, jak widzą mnie inni” – oświadczył, przypominając sobie, że nigdy nie kochał swojego ciała.