18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

zdjęcia.  Fani Rosalíi koczują od czwartku na koncercie w Zócalo

zdjęcia. Fani Rosalíi koczują od czwartku na koncercie w Zócalo

Dziesiątki fanów hiszpańskiej piosenkarki, RozaliaObóz rozpoczął się od czwartkowej nocy w pobliżu Safiha stolica ZocaloZapraszamy na ostatni koncert trasy Światowa trasa Motomami na kontynencie.

Namioty, koce i butelki z wodą są częścią tego, co można zobaczyć wśród pierwszych uczestników, głównie młodych dorosłych, z jednym lub drugim w towarzystwie rodziców.

Emilse jest numerem jeden na liście do wejścia. Na koncert przyjechał z Argentyny do Buenos Aires. Zdjęcie: Juan Boites/EL UNIVERSAL

Mówi Ericowi, jednemu z pierwszych dziesięciu, którzy przybyli, że poszedł na przejażdżkę Od środy 26 Aby zobaczyć, ile osób przybyło, więc kiedy przybyli, zorganizowali się na liczbę. W sumie jest ich 51, których numer jest zaznaczony.

Numer jeden to Emiles, młoda kobieta, która przyjechała z Buenos Aires, Argentyna. Flagę tego południowoamerykańskiego kraju można zobaczyć przed obozem po jednej stronie planszy.

Ponad sto osób obozuje w pobliżu Zócalo, aby jako pierwsi przybyć na koncert Rosalii w piątek. Zdjęcie: Juan Boites/EL UNIVERSAL

Według Ocesy koncert, który w piątek da tłumacz „Pienso en tu mirá”, nie przyniesie piosenkarzowi żadnych korzyści ekonomicznych.

Wyjaśnił w oświadczeniu, że „po przejściu festiwalu Coachella Rosalía prezentuje ten koncert bez żadnych korzyści ekonomicznych, aby odwdzięczyć się przywiązaniu i miłości meksykańskiej publiczności, która wspiera ją od początku jej kariery”.

Podkreślił, że za bezpieczeństwo, kontrolę frekwencji i ochronę ludności odpowiadać będzie rząd Meksyku, a Ocesa będzie odpowiedzialna za produkcję artystyczną wydarzenia.

Ponad sto osób obozuje w pobliżu stołecznego zocalo na koncercie Rosalíi. Zdjęcie: Juan Boates

W oczekiwaniu na pełne ludzi zocalo organizatorzy umieścili w otoczeniu 18 ekranów, na których będzie transmitowany na żywo darmowy koncert.

Sześć ekranów pojawi się 20 listopada; sześć w Pino Suarez; Dwa ekrany na 5 de Mayo i cztery na Avenida Juárez.

READ  Nie trwało to przez tydzień: zdewastowali i usunęli pomnik Eugenio Derbeza w Acapulco.

Trzeba pamiętać, że kilka ulic w mieście pozostanie zamkniętych. Różne linie metra będą kursować do godziny 1 w nocy w sobotę.

Ponad sto osób obozuje w pobliżu zócalo, aby zobaczyć Rosalię. Zdjęcie: Juan Boites/EL UNIVERSAL

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

rcr