9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zawodnicy bez klubu tydzień po zamknięciu rejestracji – David Medrano

bez mieszkania

Tydzień po zamknięciu rejestracji Liga MX Jest wielu piłkarzy, którzy wciąż są bez drużyny. W środę w przyszłym tygodniu o piątej po południu upływa termin rejestracji piłkarzy i wciąż są znakomici, którzy nie mają klubu, wśród nich wyróżnia się Miguel „Pocho” Ponce, który był zawodnikiem Mistrzostw Świata w Brazylii 2014, wyróżnia się Carlos . Fierro, który był między innymi mistrzem świata do lat 17 z Botro Gutierrezem, Candido Ramirezem, Jesúsem Zavalą, Chispą Vilarde i Jose Godinezem, nie licząc obcokrajowców, takich jak Matias Caquito García i David Barbona, którzy również nie mają drużyny w LaLiga MX.

przypadki specjalne

Zgodnie z regulaminem, po 1 lutego każda drużyna Liga MX będzie miała możliwość zawarcia maksymalnie dwóch umów nawet przed 8 marca, pod warunkiem, że zarejestrowany element wypowie umowę z poprzednim klubem przed 1 lutego. To znaczy że Chivas W przypadku Santiago Urminio będzie musiał sfinalizować zobowiązanie przed środą, aby można było wynegocjować go przed marcem lub aby Inter Miami zrobił to samo z Rodolfo Pizarro, aby mógł gościć w Liga MX.

Przegląd najważniejszych wydarzeń

Wśród pięciu zawodników z największą liczbą strzałów na bramkę w pierwszych trzech terminach rozgrywek Liga MX Istnieją trzy Santos Laguna, co jest niezwykłe. Brunetta jest najlepsza w tej dziedzinie z 14 strzałami, podczas gdy Correa ma 11 strzałów, a Preciado 10, czyli spośród tej trójki strzelili 35 razy na przeciwną bramkę. Salvio z Pumy z 11 i Berterame z Rayados są w pierwszej piątce z odpowiednio 11 i 9.

Może Cię również zainteresować: JJ MACÍAS POWRÓT DO TRENINGÓW W CHIVAS.

READ  Checo Pérez odwraca uwagę Meksykanów w Abu Zabi przed mundialem