2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zawieszają karę dla Juventusu i tymczasowo zwracają 15 punktów

Do Juventus 15-punktowa kara została zawieszona w czwartek, podnosząc słynną włoską drużynę na trzecie miejsce w Serie A i rywalizującą o miejsce w Serie A. Liga Mistrzów Następny sezon.

Po publiczny Na trzy godziny do poprzedniego dnia sprawa została przekazana do Sądu Apelacyjnego Związku Piłki Nożnej, a Juventus przyznał punkty w oczekiwaniu na nowy proces.

To spowodowało, że Bianconeri przesunęli się z siódmego miejsca w lidze na trzecie, tracąc dwa punkty do drugiego miejsca. Lacjum Trzy przed czwartym miejscem Rzym W zaciętej walce o miejsca w kwalifikacjach Ligi Mistrzów.

Juventus otrzymał w styczniu zakaz grupowy za fałszywe księgowość, a kilku członków jego byłego zarządu również otrzymało zakazy prowadzenia działalności piłkarskiej, w tym byłego prezesa. Andrea Agnelli.

Juventus zaprzeczył jakimkolwiek wykroczeniom i odwołał się do najwyższego włoskiego sądu sportowego Włoski Komitet Olimpijskilepiej znany jako CONI.

Potwierdzono kilka zawieszeń, w tym aresztowania Agnelliego i menedżera ostrogiFabio Paratici.

Może zainteresuje Cię też Barcelona: za powrót Lionela Messiego zapłaci 300 mln euro

READ  Riccardo Cadena jest zdenerwowany pracą sędziowską w National Classic