29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zatrzymaj Allena w obronie w ostatniej grze i wygraj krzycząc

bawół Nie chciał remisować meczu i zamiast tego poszedł wygrać wszystko, ale nieodpowiedni poślizg Josh Allen bo to Tennessee Pozostanie z Al-Nassr z wynikiem 34-31.

ten Faktury Mieli małą serię czterech zwycięstw z rzędu i zostali pokonani w trzech z ostatnich czterech tytani, ale tylko wtedy, gdy mieli w worku rzut z pola, aby wyrównać szermierkę i wymusić dogrywkę, na trenera Sean McDermott Postanowiłem postawić na czwartą i jedną szansę na awans w obrębie linii czterech jardów od tytaniI aline Próbował zdobyć te kilka centymetrów, ale nie udało mu się, a piłka poszła bokiem do miejscowych, którzy po prostu skrócili czas na wynik.

Ale żeby dojść do tych działań, stworzono pojedynek, który był bardzo wyrównany, ponieważ było osiem wymian korzyści.

bawół Jako pierwszy wyszedł na przód z parą goli z gry Tyler Bass. Tennessee pojawił się na tablicy wyników z rozpadem z Derek Henry 76 jardów zakończyło się w strefie końcowej. Billy odzyskały przewagę po podaniu od Josh Allen a Stefon Diggs.

ten tytani Dodał 10 punktów, ale przed końcem pierwszej połowy Allen znalazł się w strefie punktowej Cole’a Beasleya.

Możesz być także zainteresowany: MLB: Odwaga pokonuje Dodgersów w pierwszej National League Championship Series

Trzeci kwartał był również niepewny po tym, jak miejscowi dodali kolejną kroplę swoim prowadzeniem Henz, podczas Faktury Dodano cel z pola i punkt z trzecią szarżą aline a Tommy Sweeney.

Począwszy od ostatniego kwartału, miejscowi zbliżyli się do celu Randy Bullock I odwrócili tablicę z ładunkiem Henz który zakończył z 143 jardami i trzema wizytami w strefie końcowej, w międzyczasie Ryan Tannehill miał bardzo słabą grę z 216 jardami bez przyłożenia. Z drugiej strony Josh Allen Miał 353 mijane jardy i trzy spirale przyziemienia.