25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zastąpienie przez Sebastiana Cordovę Uriela Antony pozostanie w stagnacji do przyszłego tygodnia

Źródła skomentowały ESPN, że odmowa Antony i kwestia wynagrodzenia utrzymują przeszkody, a on również nie jest przekonany do życia w CDMX

Możliwa wymiana na Amerykę i Chivas obejmująca Sebastian Kordowa I Auriel Antoniusz Nadal jest zatrzymany i tak będzie do przyszłego tygodniaGdy rozmowy zostaną wznowione, spróbuj zamknąć proces tak szybko, jak to możliwe.

Źródła powiedziały ESPN, że odmowa Antony podpisania umowy z Ameryką pozostaje główną przeszkodą w zakończeniu procesu.; „Brujo” nadal nie akceptuje warunków płacowych oferowanych przez zespół azulcrema i nie jest przekonany o przeprowadzce do Mexico City, więc wolał nie podbijać swojego podpisu i kontynuować negocjacje.

dla tej części, Cordova czeka, aż Antona powie „tak” Ameryce, żeby spakowała walizki i pojechała do Guadalajara; Amerykański pomocnik od kilku dni stoi na podium wyjazdowym, by pojechać do Jalisco, ale taka sytuacja nie nastąpi, dopóki gracz Chivas nie będzie dalej zgadzał się z Amerykanami.

Z drugiej strony, zanim Antona się zawahała Amerykańscy fani stworzyli hashtag #AntunaNoFirmesMa to na celu przekonanie piłkarza do kategorycznego odrzucenia wysiłków Zarządu Azulcrema i pozostania w jego obecnej drużynie, a także aby zobaczył, że nie jest mile widziany jako gracz w drużynie Eagles.

obecnie , Cordova i Antona z meksykańską drużyną narodową pracują na mecz towarzyski 8 grudnia przeciwko Chile; Obaj gracze obecnie koncentrują się na swoim zaangażowaniu w tricolor, a potencjalna zmiana będzie negocjowana do przyszłego tygodnia.

READ  Negocjacje płyną Jonathan dos Santos i Sebastian Cordova przygotowują się do podróży do Monterrey