3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

zaskakując Amerykę, posyłając Fidalgo na ławkę;  Akeno zacznie

zaskakując Amerykę, posyłając Fidalgo na ławkę; Akeno zacznie

W Chivas nie powtórzył loterii, aw Ameryce nowoczesnością jest Pedro Aquino Do sporu w pierwszym etapie Półfinały Clausury 2023 jest szansa Stadion Akron.

Techniczny, Philco Paulowniczposzedł do zaufanego starego i Postanowili zwrócić prawie jedenaście zwycięstw nad Atlasem 1: 0I Właśnie usunął Fernando Gonzaleza, żeby wpuścić Eduardo Torresa, I trzyma Antonio Briceño jako środkowego obrońcę i Gilberto Orozco jako lewego obrońcę.

Ameryka zaskakuje, wysyłając Alvaro Fidalgo na ławkę

dla orłów, Fernando Ortiz przeniósł go do składu i wprowadził Pedro Aquino Na początek przedmiot, który prawie nie miał minut, Aby posłać Alvaro Fidalgo na ławkę.

Od samego początku pojawia się również Leo Suarez ponieważ l Aleksandra Zendegasa Zabrali go stopniowo po tym, jak został ranny i Tanu postanowił go nie narażać.

Guadalajara idzie z Miguelem Jimenezem w celu. Orozco, Briseño, Gilberto Sepúlveda i Alan Mozo w obronie. Torres, Fernando Beltran i Victor Guzman idą w środku polapowyżej, Isaac Brizuela, Roberto Alvarado i Alexis Vega.

Za Amerykę, Luis Ángel Malagón idzie do celu Luis Fuentes, Israel Reyes, Sebastian Caceres i Miguel Lane.

Aquino, Valdes, Richard Sanchez i Suarez, wyjazd do Jonathan Rodriguez W dla bohatera Julii, Henry’ego Joshua Martina.

Z tymi sojuszami Chivas i América spróbują to wykorzystać W pierwszym meczu półfinałowym, w pojedynku rozpoczynającym się o 20:10 na stadionie Akron; La Vuelta odbędzie się w niedzielę o 20:00 na Estadio Azteca.

READ  Były napastnik z USA ujawnia swoją „zabawną” pensję w wysokości 890 pesos miesięcznie