28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zara odmawia sprzedaży konsumentowi i potępia go za nieprzestrzeganie ceny

  • Konsumentka wyjaśniła, że ​​zdarzyło jej się to w zakładzie Zara znajdującym się na Plaza Universidad.

  • Internautka wykorzystała swoje posty, by donieść na hiszpańską firmę odzieżową przed Federalnym Urzędem Ochrony Konsumentów.

  • Tego typu skargi stały się częste na inne marki, ponieważ konsumenci ujawniają swoje złe doświadczenia zakupowe.

Reklamacje w sieciach społecznościowych stały się najlepszym narzędziem dla konsumentów, dzięki dużej popularności tych platform na całym świecie. W jaki sposób Przypadek konsumenta, który wystawił Zara Za zakaz sprzedaży produktu, który został wyceniony w meksykańskich peso i poinformowany przez sklep, że ta cena dotyczy tylko Europy.

Według nowego raportu We Are Social i Hootsuite ujawnia, że Obecnie na świecie jest 4,62 miliarda użytkowników siecico reprezentuje roczny wzrost o ponad 10 procent, Odpowiada to 424 milionom nowych użytkowników od zeszłego roku.

Podobnie raport podkreśla, że ​​liczba użytkowników sieci społecznościowych jest teraz równa do ponad 58 procent światowej populacji.

Zara jest oferowana, aby nie dopuścić do sprzedaży konsumentom

W poście na swoim koncie na Twitterze konsumentka znana jako @thedunegirl opowiedziała, że ​​w sklepie Zara odmówiono sprzedaży perfum, które zamierzała kupić, i były one na wystawie. Wyceniony na 399,00 meksykańskich pesos, a firma powiedziała mu, że ten koszt dotyczy tylko sprzedaży w Europie.

W swojej skardze w mediach społecznościowych konsumentka wyjaśniła, że ​​przydarzyło jej się to w Zara znajduje się na Plaza Universidad w Meksyku.

Podobnie, internautka użyła swoich postów, by potępić hiszpańską firmę odzieżową Przed Federalną Agencją Ochrony Konsumentów (Profeco)który jest podmiotem w państwie odpowiedzialnym za regulowanie i rozpatrywanie tego typu reklamacji konsumenckich.

READ  La nueva Honda CBR1000RR: 30 años después, la Fireblade ha roto moldes

Ten rodzaj skarg stał się częsty wobec Bodega Arrerá, a konsumenci ujawniają swoje złe doświadczenia z zakupami, ponieważ zła regulacja asortymentu pojawia się na ich etykietach cenowych. Ostatnio kolejny konsument marki Na Twitterze ujawniono sklep detaliczny Po tym, jak jeden z ich produktów znalazł się na półkach w trzech różnych cenach.

Ponieważ istnieją również tego rodzaju skargi na Walmart, Soriana i inne marki sklepów detalicznych, konsumentka ujawniła kiedyś swoje złe doświadczenia ze sklepem internetowym Walmart Express po tym, jak został narażony na kradzież danych przez hakerów, a następnie kupił od firmy.

Odzwierciedla to jedynie opinię konsumentów i rozmowę, jaką prowadzi w cyfrowym pulsie, o którą Merca 2.0 poprosiła o pozycję marki, aby opowiedzieć obie strony historii; Jednak nie został jeszcze odebrany. Notatka zostanie zaktualizowana, jeśli odpowiesz.

Czytaj teraz:

To są „Smaki milionera” Canelo Alvareza.

Stany Zjednoczone będą wspierać Internet dla najbiedniejszych: umowa z AT&T, Comcast i Verizon

Marketing treści 2022: Co oferujesz, a czego nie oferujesz w swoim kolejnym planie treści?