22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zapłać „Pollo” Briseño w Vucetich . exit

Było wiele przypraw, które zostały wypchnięte, gdy wyszły Wiktor Manuel Vucetich i jego sztab szkoleniowy Guadalajara, głównie formy rozgrywki, których nigdy nie lubili, w rzeczywistości w projekcie nie było w żadnym momencie synergii z fanami i zostało to nagromadzone przez innych.

Ta oczywista, nie mniej ważna, jeśli chodzi o przywództwo, zdarzyła się wcześniej w rozwoju meczu Pachuca, wczoraj. Vucetich postanowił się pozbyć Antonio Briceño W 53. minucie Na minutę przed oficjalnym posunięciem z elektronicznym plakatem oficjalnej izby, Briceño ze złością powiedział, żeby go nie wyciągać, przytulając się do jego rąk i deklarując, że się nie zgadza.

Przeprowadzka została wykonana i wszedłem Hiram Mir i „Polo” Zamiast iść prosto na siedzenie, aby usiąść i zrelaksować się, ponieważ wyszedł tak gorąco, postanowił iść prosto do miejsca, w którym był VucetichPowiedział coś do niego, trener odpowiedział, a następnie zawodnik poszedł zająć miejsce na ławce.

pomocnicy Carlos Parra i Sergio Almaguer, musieli interweniować i powiedzieli „kurczakowi” coś, aby go uspokoić, a trener wskazał na konferencji prasowej, że jest skarga, ale uznał to za normalne i że zawodnik przeprosił również personel techniczny , ponieważ oprócz modelu. działać Presenio Kierownictwo nie widziało go dobrze, eksplodował, że nie ma już szacunku dla trenera.

Ricardo Belches jest bezpieczny w Chivas

dyrektor sportowy Ricardo Pelayes, zabezpieczyć w pozycji za pomocą GuadalajaraW rzeczywistości wraz z wysokimi rangą Rojiblancos postanowił zakończyć współpracę z Vucetichem, który, nawiasem mówiąc, pojawił się w tę niedzielę w normalny sposób i powiedział mu, że już nie jedzie i że podziękował mu za jego pracę. Wysiłek, ten prawnik później Arturo Galvez Chciałbym do niego zadzwonić, żeby rozwiązać umowę.

Belize Z niektórymi kandydatami na pierwsze miejsce w drużynie jest już w kontakcie, po rezygnacji Vuceticha, a teraz Marcelo Michel Leno Gotowy na każdy sygnał z Twojego przewodnictwa, na wypadek, gdybyś musiał skierować go wcześniej Ameryka Następny weekend.

READ  Obaj Chivas powinni zagrać przeciwko Stanom Zjednoczonym: Paunović

Przeczytaj także: Victor Manuel Vucic przestał być trenerem Chivas