24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zapaśnik Deepak Punia został wykluczony z Polish Open z powodu kontuzji ręki

Indyjski zapaśnik Deepak Punia, który wybiera się na Igrzyska Olimpijskie, odpadł we wtorek z Polish Open, aby uniknąć pogorszenia się kontuzji lewej ręki w ostatnich rankingach przed Igrzyskami w Tokio.

Punia miał zabrać chłopca na zawody 86 kg, ale Amerykanin Zahid przegrał ćwierćfinał z Valencią. Wiadomo, że brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 doznał kontuzji na dwa do trzech dni przed wyjazdem na trening do Warszawy.

„Nie chciał pogłębić kontuzji i poinformował federację, że po dotarciu do celu wezwie do walki. Po ocenie swojej ręki dziś rano, postanowił nie brać maty” – powiedział źródło w obozie Indian.

Federacja Wrestlingu Indii (WFI) potwierdziła sekwencję wydarzeń.

– Tak, daliśmy mu wybór. Nie chcemy wywierać presji na zapaśników. Zbliżają się igrzyska, więc nie ma sensu podejmować ryzyka – powiedział asystent sekretarza WFI Vinod Tomar.

Punia będzie z drużyną do 5 lipca na zgrupowaniu organizowanym przez Polską Federację.

WFI prowadzi również rozmowy z Turcją, Rumunią i Rosją w sprawie zorganizowania obozów treningowych dla indyjskich zapaśników olimpijskich.

Po odpadnięciu Puni w meczu pozostało tylko trzech Indian.

Ravi Tahiya, który zakwalifikował się do zawodów 57kg, wystartuje na imprezie w kategorii 61kg.

W konkurencji kobiet Vinesh Bogat (53 kg) i Anshu Malik (57 kg) zmierzą się w piątek.

Bajrang Punia również zdecydował się przegapić imprezę i zamiast tego chciał trenować w Rosji. Seema Bisla (50kg) i Sonam Malik (62kg) nie pojechały do ​​Warszawy, ponieważ również doznały kontuzji.

Sumit Malik (125 kg) został zawieszony przez Światową Organizację za oblanie najwyższego testu w Sofii, który dokonał cięć na Igrzyska w Tokio.

(Tylko tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Quality; reszta treści zostanie automatycznie wygenerowana ze zintegrowanego kanału).

READ  Wszystko wyrzucił! Albania-Polska zmusiła kibiców do zawieszenia się na 10 minut

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze dążył do zapewnienia aktualnych informacji i komentarzy na temat wybranych przez Ciebie wydarzeń oraz szerokich implikacji politycznych i ekonomicznych dla kraju i świata. Wasze zachęty i konsekwentne informacje zwrotne na temat ulepszania naszej oferty wzmocniły nasze zaangażowanie i przywiązanie do tych ideałów. Nawet w tych trudnych czasach wynikających z Govt-19 jesteśmy zdeterminowani, aby informować Cię i aktualizować wiarygodne wiadomości, autorytatywne poglądy i ostre komentarze na temat aktualnych problemów.
Mamy jednak prośbę.

Walcząc z ekonomicznymi skutkami epidemii, nadal potrzebujemy Twojego wsparcia, abyśmy mogli nadal dostarczać Ci treści wysokiej jakości. Nasza próbka subskrypcji otrzymała zachęcającą odpowiedź od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dodatkowa subskrypcja naszych treści online pomoże Ci osiągnąć cele dostarczania jeszcze lepszych i odpowiednich treści. Wierzymy w bezpłatne, uczciwe i rzetelne dziennikarstwo. Twoje wsparcie poprzez dodatkowe prenumeraty umożliwi nam ćwiczenie obiecanego magazynu.

Wsparcie dla wysokiej jakości dziennikarstwa i Subskrybuj Jakość biznesowa.

Edytor cyfrowy