14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaniepokojony AMLO Musk zaproponował plan wodny dla NL Grupo Milenio

Zaniepokojony AMLO Musk zaproponował plan wodny dla NL Grupo Milenio

Tak stwierdziła podsekretarz stanu ds. wielostronnych i praw człowieka Martha Delgado Elona Muska który zwrócił się o wsparcie do Departamentu Stanu Aby odbudować łańcuch dostaw dotknięty epidemią.

W rozmowie z Telewizja MillenniumMartha Delgado wskazała, że ​​właściciel TesliKtóry kolor Musk był tym, który skontaktował się z sekretarzem stanu Marcelo Ebrardem.

Kiedy sekretarz stanu rozmawiał z Elonem Muskiem, ze zdumieniem dowiedział się, że z tej sieci jest 127 meksykańskich firm, z 20 jednostek federalnych, które zaopatrywały Teslę w różnych częściach Stanów Zjednoczonych. Więc trochę z nimi pracowaliśmy, aby zobaczyć, jak możemy zobaczyć, którzy pracownicy i branże mogą być potrzebni do ich zlokalizowania”.

Wyraził, że po pierwszym podejściu jestZaproponował Muskowi inicjatywę inwestycyjną w Meksyku.

„Nasze pierwsze spotkanie biznesowe z Teslą odbyliśmy 8 lutego 2022 r., a stamtąd w ciągu ostatnich 14 miesięcy zapewniliśmy osobistą eskortę, osobistą etykietę wszystkim urzędnikom Tesli, którzy przybyli, aby móc im doradzać w bardzo różnych działaniach , procedury, proces informacji prawnej i administracyjnej” – tłumaczył, że muszą się w kraju osiedlić.

pomimo Niedobory wody w Nuevo LeónPodsekretarz wskazał, że miasto Santa Catarina zostało wybrane ze względu na bliskość fabryki Tesli w Austin w Teksasie. Podkreślił, że w kwestii wody przemysł motoryzacyjny ma bardzo niskie zużycie i że dzięki zbieraniu wody deszczowej z dachów „ten problem został uratowany”.

Według Stanowisko prezesa Andrésa Manuela Lopeza Obradora przed inwestycjąn, powiedział, że to „bardzo uzasadnione”; Podkreślił jednak, że dzięki zainteresowaniu prezydenta siecią wodociągową Nuevo León podjęto działania mające na celu uniknięcie długotrwałego zapotrzebowania na wodę.

AMP

READ  AMLO zatrzymuje ekonomiczną klątwę "grypy" w USA i "zapalenia płuc" w Meksyku - El Financiero