24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaniepokojeni stanem zdrowia Celine Dion: „Nie znaleźliśmy skutecznego leku” |  muzyka

Zaniepokojeni stanem zdrowia Celine Dion: „Nie znaleźliśmy skutecznego leku” | muzyka

piosenkarz Celine Dion Przechodzi trudny moment osobisty. W grudniu ubiegłego roku artystka ogłosiła, że ​​jest chora Syndrom twardego człowieka. A artystka w nagraniu wideo udostępnionym w mediach społecznościowych wyjaśniła, że ​​cierpiała od dawna „Problemy zdrowotne” oraz że zdiagnozowano u niego „bardzo rzadki problem neurologiczny” znany jako zespół sztywnej osoby, A.J Choroby centralnego układu nerwowego charakteryzujące się „epizodami sztywności i skurczami mięśni tułowia, ramion i nóg”Według amerykańskiego Narodowego Centrum Postępu Nauk Translacyjnych.

Cześć wszystkim, przepraszam, że tak długo zajęło mi nawiązanie kontaktu z wami wszystkimi. Bardzo za wami tęsknię i nie mogę się doczekać, aż stanę na scenie i porozmawiam z wami osobiście. Jak wiecie, zawsze byłem otwartą księgą i nigdy nie byłem tak gotowy. Nic nie mówię, ale teraz to robię. Od długiego czasu zmagam się z problemami zdrowotnymi i bardzo trudno było mi sobie poradzić i porozmawiać o tym wszystkim, co mnie spotkało. Niedawno zdiagnozowano u mnie bardzo rzadkie zaburzenie neurologiczne zwane zespołem sztywnej osoby, które dotyka 1 na 1 milion osób. I chociaż wciąż dowiadujemy się o tej rzadkiej chorobie, już wiemy, co było przyczyną tych wszystkich skurczów, które odczuwałam”.Powiedziała w nagraniu wideo, w którym wyglądała na podekscytowaną.

Celine Dion od samego początku otoczyła się najlepszym zespołem specjalistów, aby zapobiec szybkiemu postępowi choroby.

Najnowsze wieści na temat piosenkarki docierają do nas za pośrednictwem jej siostry Claudettektóry rozmawiał z kanadyjską gazetą Le Journal de Montreal O wysiłkach gwiazdy w poszukiwaniu najlepszego leczenia.

„Nie znaleźliśmy skutecznego leku, ale ważne jest, aby zachować nadzieję”.oświadczył. Według siostry artystka potrzebuje odpoczynku, aby dojść do siebie. „Szczerze mówiąc, myślę, że on po prostu potrzebuje odpoczynku. Ona zawsze daje z siebie wszystko, zawsze stara się być najlepsza i być na najwyższym poziomie. Kiedy twoje serce i ciało próbują ci coś powiedzieć, ważne jest, aby ich wysłuchać.Powiedział.

READ  Dlaczego cierpimy z powodu jedzenia pikantnych potraw? Nauka to wyjaśnia — naucz mnie o nauce

Skomentował także, że piosenkarz jest w pełni świadomy badań i postępów, jakie poczyniono w związku z jego chorobą i ma pewność, że wkrótce rozpocznie się proces rehabilitacji, który przyniesie owoce.

wydaje się, PięknyJedna z sióstr Celine wprowadziła się do niej, aby mogła się nią opiekować. Tymczasem Claudette potwierdza, że ​​ma z nimi codzienny kontakt: „Aktorstwo jest dla niej instynktowne, jest bardzo zdyscyplinowana w każdym aspekcie swojego życia. Kiedy dzwonię do Celine, a ona jest zajęta, rozmawiam z moją siostrą Lindą, która jest z nią, a ona mówi mi, że bardzo ciężko pracuje”.konto.

Celine Dion. / Gotham

Anuluj wycieczkę

Wydaje się, że te właśnie problemy zdrowotne zmusiły Celine Dion do tego Ogłasza odwołanie ponad czterdziestu koncertów zaplanowanych w ramach jego światowego tournée„Światowa trasa Courage”.. „Bardzo mi przykro, że znowu cię przyjmuję. Ciężko pracuję, aby odzyskać siły, ale koncertowanie może być naprawdę trudne, nawet jeśli jesteś w 100% gotowy”.Dion wyjaśnił.

Kontynuował: „To nie w porządku wobec ciebie, że ciągle odkładam występy i chociaż łamie mi to serce, lepiej odwołam wszystko, dopóki nie będę naprawdę gotowy, aby wrócić na scenę. Chcę, żebyście wiedzieli, że nie poddaję się… i nie mogę się doczekać, aż znów cię zobaczę.”– dodała 55-letnia piosenkarka.

Wcześniej wokalistka hitów A.S Moje serce będzie trwać Przełożył już swoje europejskie tournee o rok, z 2022 na 2023. Bez wątpienia najważniejszy jest jego powrót do zdrowia: rodzina i fani czekają na niego z otwartymi ramionami.