27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaledwie kilka godzin przed meczem Hiszpania-Polska tak wyglądała La Cartouza

Stan łąki La Cartouza. / Atlas

Operatorzy pracują niestrudzenie, a poprawa jest wyraźna w porównaniu z meczem z zeszłego poniedziałku ze Szwecją

RC Madryt

To film po spotkaniu między Hiszpanią a Szwecją. Gdy zawodnicy przeszli na emeryturę, inna drużyna wskoczyła na boisko z bramką i jasnymi pomysłami na odzyskanie trawy La Corteza, która była daleka od dobrego wizerunku, jaki zapewniła w styczniowym Superpucharze i finale kwietniowego pucharu. Czerwcowy upał osiągnął punkt, który Louis Enrique osobiście skrytykował publicznie przed i po meczu. – Boisko nie pomogło, zawodnicy mieli problemy z kontrolą. Nie widzieliście? To nie przeprosiny, to fakt. Piłkarze narzekali – powiedział trener przed kamerami telewizyjnymi.

Dziś La Roja ponownie zmierzy się z Polską (godz. 21:00), a oczy – poza grą – poznają stan trawy na boisku. Kierownicy działu sportowego przeprowadzili szereg owocnych akcji ratowniczych. Jak widać na filmie, który otwiera się tym przesłaniem, po wypuszczeniu trawy i oddaniu odpowiednich sadzonek, trawa ma bardzo zielony kolor, z najlepszymi możliwymi warunkami w celu usunięcia małej trawy i utworzenia masy. W obu obszarach położono nową trawę, a robotnicy kontynuują w tym czasie prace konserwacyjne, więc dzisiejszy wieczór jest w doskonałym stanie do ważnej walki.

Amador Jimenez, szef Cespedora del Sur, który jest odpowiedzialny za utrzymanie ziemi La Cartouza, obiecał, że zostaną podjęte wszelkie środki, aby przywrócić trawę. Wynik wydaje się oczywisty. Czas pokaże, czy wytrzyma dziewięćdziesiąt minut, aby Louis Enrique z łatwością zaproponował swoją charakterystyczną dla siebie szybką i wspólną grę.