8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zakopują Ivanę Trump na polu golfowym i żądają ulg podatkowych

Pierwsza żona Donalda Trumpa, Ivana Trump, została pochowana w pierwszym dołku Trump National Golf Club w New Jersey, więc zgodnie z prawem stanowym Jako cmentarz, jest to nieruchomość wolna od podatku..

Według dokumentów podatkowych Trump Family Trust opublikowanych przez ProPublica, rodzina byłego prezydenta złożyła wniosek o zmianę klasyfikacji terenu pola golfowego Hackettstown na pole golfowe. Firma cmentarza non-profitrelacje z czasopism od środka. Według dostępnych informacji Ivana Trump jest pierwszą osobą pochowaną na polu golfowym.

Zgodnie z prawem stanu New Jersey, Każda ziemia wykorzystywana jako cmentarz jest zwolniona z podatków od nieruchomości, ceł lub podatków od majątku osobistego. Nie płacą podatku od osób prawnych, dochodowego ani od spadków.

Prawo stanowe definiuje „przedsiębiorstwo cmentarne” jako „osobę, firmę, stowarzyszenie lub inny podmiot, który jest właścicielem cmentarza, ale nie obejmuje organizacji religijnych, które są właścicielami cmentarzy i ograniczają pochówek do osób ich wyznania”.

W 2012 roku pojawiły się informacje o zamiarze wybudowania na tej ziemi przez Trumpa kapliczki przy grobie, ale później poinformowano, że zamierza wybudować cmentarz z ponad tysiącem grobów. Kolejny projekt obejmuje „rodzinny cmentarz z dziesięcioma grobami”, jak donosił Washington Post w 2017 r., a najnowszy projekt obejmuje 284 groby, z których część zostanie wystawiona na sprzedaż.

Ivana Trump zmarła 14 lipca w swoim domu na Manhattanie w przypadkowym upadku. Miał 73 lata.

Informacje z prasy europejskiej.

READ  8 października 2021 r. Wyniki loterii krajowej: 2700 Super losowanie, zwycięskie liczby i wszystkie nagrody