2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zajęło mi 4 lata, zanim otrzymałem to „pierwsze pytanie”

Los Angeles w Kalifornii /

Mistrzostwa Świata dobiegają końca Gerardo Martino z reprezentacją Meksyku. Minęły prawie cztery lata odkąd zajął ławkę narodową i dwa miesiące po tym, jak powiedział to trener Argentyny „Wreszcie” zadali mu pytanie związane z piłką nożną Na konferencji prasowej podziękował zaniepokojonemu reporterowi.

Odwołujemy się do reportera Antonio de la Torre, z gazety granica Od Tijuany, która po Potrójne zwycięstwo nad Peru Martino zakwestionował własność Charliego Rodrigueza i Luisa ChavezaA jeśli ta decyzja była spowodowana planem kontynuacji przeciwko Polsce i Arabii Saudyjskiej na mundialu, rozważ obecność pomocnika, który cieszy się większym posiadaniem i witalnością.

Zapytano też, czy Status Henry’ego Martina Testowanie z ukierunkowanym napastnikiem było bardziej „skorelowane” niż identyfikowanie. To właśnie te koncepcje Mój ojciec Podziękował dziennikarzowi, a nawet powiedział, że „zasługuje na uścisk” na przesłuchanie w sprawach czysto sądowych.

Zajęło mi cztery lata, zanim ktoś zadał mi takie pytanie.. Dziękuję i wszystko, co powiedziałeś, jest takie, jakie jest. nic do dodania, Nawet pójdę cię przytulić. Następnym razem pojadę do Tijuany na konferencje”

Tata i jego nieobecność na treningu

The Nieobecność Gerardo Martino W otwartym treningu reprezentacji Meksyku w piątek przed meczem Peru wywołało to spore zamieszanie Strateg wyszczególnił powody, dla których się nie pojawiła także poczucie, że „wszystko jest pod znakiem zapytania” dotyczące tego, co robi lub czego nie robi.

„Nie sądziłem, że należy o tym dyskutować. Czasami oddychanie jest kwestią dyskusji„I będziemy dalej oddychać” – powiedział strateg na konferencji prasowej.

Fan nie chce mnie widzieć. Nie mówię, że mnie nie lubią. Zrzucam koszulki, ale potem zawodnicy wchodzą i mnie zabierają.