4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„zaczął mnie bić”

„zaczął mnie bić”

Daniela Alvesa Aresztowany po rzekomej napaści na tle seksualnym w zeszły piątek, jest teraz byłym zawodnikiem drużyny Kuguary UNAM Gazeta „awangardaUjawniono fragmenty zeznań powoda w sprawie brazylijskiego piłkarza.

W tych wypowiedziach, które nie zmieniły się od przeszłości 2 stycznia Od bieżącego roku ofiara szczegółowo opisuje, co wydarzyło się w ciągu 15 minut który był w łazience z piłkarzem.

„Nie wiedziałem, co jest za tymi drzwiami, myślałem, że będzie kolejna strefa dla VIP-ów. Po prostu wszedłem, powiedziałem mu, że chcę iść, a on mi powiedział, że nie mogę. Nalegałem, że chcę iść, ale zdjął mi sukienkę. Zaczął mnie bić. Nie mogłem zrobić mu loda. Zabrał mnie z powrotem do umywalki, w mojej sukience i zaczął ocierać się o mnie swoim kutasem. Położył mnie na sedesie i penetrował mnie gwałtownie. Opierałem się, ale był o wiele silniejszy ode mnie. Odwróciłem się, żeby otworzyć drzwi, ale on powiedział do mnie: „Nie wejdziesz, wyjdę pierwszy” – powiedział powód iDani Alves z reprezentacją Brazylii

w ciągu ostatnich kilku godzin Daniela Alvesa przeniesiony do Centrum więzienne Bryance II Ponieważ będziesz mieć własną celę z łazienką, dzięki czemu będziesz wiedział, jaka będzie Twoja kara, pamiętaj, że jeśli przyznasz się do winy, możesz spotkać się z 12 lat więzienia.

Możesz być także zainteresowany: Dani Alves został już przeniesiony do innego więzienia, aby zapewnić mu bezpieczeństwo

To był ośrodek, w którym aresztowano Alvesa

READ  Podsumowanie meczu America - Tijuana (2-1), mecz towarzyski. Gole w pierwszej połowie