15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zabójcza półka rzymska: jak dobrze wykonać to ćwiczenie i jakie są jego zalety

kiedy ty? Martwy ciąg rumuński Pamiętaj, aby wykonać następujące kroki:

  • Opuść sztangę, pochylając się do przodu. Plecy powinny być ustawione pod kątem 90 stopni.
  • Trzymaj nogi lekko ugięte.
  • Zatrzymaj ruch, gdy poczujesz, że nie możesz zejść, uważając, aby nie obrócić pleców. Regularnie między kolanami a nogami.
  • Podnieś drążek, aż dotrzesz do punktu początkowego.
  • Powtórz ćwiczenie od 8 do 12 razy w 3 lub 4 seriach.
  • Skoncentruj się na tym, aby nie forsować pleców i wykorzystać siłę, jaką dają Ci nogi i pośladki.

2. Podstawa w przedłużeniu bioder

Kolejna kluczowa część dla lepszego zrozumienia plików Martwy ciąg rumuński To zrozumienie roli, jaką odgrywa w nim biodro. I to jest to Uprawiać sport Podkreśla ruch wyprostu bioder (który, nawiasem mówiąc, można poprawić za pomocą Ciągła praktyka jogi). W ten sposób zmienna rumuński Z ciężka waga Jest oferowany jako lepsza opcja dla tych, których misją jest osiągnięcie większych rozmiarów i siły w tym obszarze mięśniowym.

3. Podążaj inną ścieżką

The Martwy ciąg rumuński Rozpocznij swoją podróż od góry. to jest kiedy mięsień Osiąga duże wydłużenie, przez co wywiera na niego większy nacisk i daje mu dużą skuteczność w jego rozwoju. Chodzi o to, że utrzymując nogi w połowie giętkie, obniżasz sztangę, o ile pozwala na to twoja elastyczność, ale nigdy nie uderzasz o podłogę.

4. Uzyskaj dobrą przyczepność do wagi

The Martwy ciąg rumuński To jest zrobione z głuche dzwonki Który jest załadowany, ale można go przesłać na różne sposoby. Rodzaj chwytu może być na przemian słaby i leżący (dłoń w górę lub dłoń w dół), co pomoże ci zmienić rodzaj mięśni, nad którymi pracujesz. Najbardziej zalecane jest trzymanie dłoni na ziemi.

5. Plecy powinny być zawsze proste

w Martwy ciąg rumuński Należy wziąć pod uwagę pozycję pleców. Przez cały czas powinieneś pozostać wyprostowany, wyprostować biodra, unieść klatkę piersiową i patrzeć prosto przed siebie. Ruch penisa powinien być pionowy, starając się utrzymać napięcie w dolnej części pleców, aby uniknąć garbienia się.

READ  Astma wysiłkowa: leczenie i jak kontynuować trening

6. Zadbaj o swoje kolana

w Martwy ciąg rumuńskiKolana nie poruszają się i muszą cały czas pozostawać w tej samej pozycji. Pomaga to utrzymać większe napięcie w ścięgnach podkolanowych i mięśniach pośladkowych.

7. Zadbaj też o swoją głowę

Częsty błąd, gdy Nosić ciężar Przez cały ruch chce patrzeć prosto przed siebie. Gdybyśmy to zrobili, nadmiernie obciążylibyśmy kręgosłup szyjny, co nie jest prawdą. Zamiast patrzeć prosto przed siebie, powinniśmy patrzeć nieco przed siebie, z głową w jednej linii z kręgosłupem.

8. Przygotowanie do treningu

Pamiętaj, aby dobrze przygotować swoją postawę

walka o akcje

Jeśli chcesz to uwzględnić Uprawiać sport W swojej rutynie zalecamy wcześniejsze rozważenie etapów przygotowania, a mianowicie:

  • Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder i chwyć drążek uniesioną pięścią dłońmi w dół.
  • Umieść drążek kilka cali nad kolanem, trzymając wyciągnięte ręce.
  • Zegnij trochę nogi.