22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zabójca Demonów – Sezon 5 | Kiedy według przeszłości Ufotable pojawią się paski Arc Demon Slayer – Infinite Castle | Kimetsu no Yaiba | Nanda | nr | Zabawa sportowa

Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba zakończył cykl treningowy Hashiry imponującym akcentem. Obecnie trwają prace nad filmami adaptującymi wątek Infinite Castle, który jest jednym z ostatnich wątków mangi. Crunchyroll planuje wydanie trylogii, chociaż daty jej premiery kinowej w Japonii i Ameryce Łacińskiej nie zostały jeszcze ogłoszone. Aby oszacować datę premiery, przeanalizowaliśmy czas, jaki zwykle zajmuje Ufotable między serią anime a filmem z piątego sezonu.

Po raz pierwszy pokazano Ufotable Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba – Film: Pociąg Mugen” 16 października 2020 r. w Japonii. Film zaadaptował odcinki mangi od 27 do 33, wypełniając lukę między cyklem treningu odzyskiwania funkcjonalnego a wątkiem Red Light District. Tymczasem ostatnim odcinkiem Demon Slayer przed premierą filmu był „Nowa misja”, który został wyemitowany w Japonii 28 września 2019 r.

Po wykonaniu obliczeń Ufotable wypuścił pierwszy film Pogromca demonów Rok po ostatniej części anime. Oczekuje się zatem, że filmy Infinite Castle Arc pojawią się w japońskich kinach w czerwcu lub lipcu 2025 roku. Krążą pogłoski, że premiera nastąpi wcześniej, ponieważ saga Hashira Training była najkrótsza w historii, ale nadal nie ma oficjalnego oświadczenia ze strony Ufotable.

Od 2025 roku każdy film Ufotable będzie mógł pojawiać się w kinach co roku aż do początku roku. Odliczanie do Arcu ŚwituObejmuje odcinki mangi od 184 do 205.

Crunchyroll Właśnie zapowiedział trylogię Akt Zamku Nieskończoności Bez określenia dat wydania. Wiadomości na temat streszczenia przyszłych filmów jest znacznie mniej, ale odpowiednie informacje można znaleźć w mandze.

Pogromca demonów – sezon 4 według IMDb

S4.E1 ∙ Pokonać Muzana Kibutsugiego | 8,0/10

S4.E2 ∙ Cierpienia wody Hashira, Jio Tomioka | 7,5/10

S4.E3 ∙ Całkowicie zdrowy Tanjiro dołącza do treningu Hashiry! | 7,2/10

READ  Koziorożec i Panna, jakie szczęście będą mieli dzisiaj, we wtorek, 14 listopada, według kart

S4.E4 ∙ Wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby 7,1/10

S4.E5 ∙ Zjadłem nawet demony… | 7,4 / /10

S4.E6 ∙ Najsilniejszy Legion Zabójców Demonów | 7,3/10

S4.E7 ∙ Kamień Hashiry Jyumi Himejima | 8,7 / /10

S4.E8 ∙ Unia Hashiry | 9,9/10

Podsumowanie historii Zamku Nieskończoności | Uwaga dotycząca spoilera

„Korpus Zabójców Demonów wkracza do Zamku Nieskończoności, aby pokonać Muzana. Shinobu angażuje się w zaciętą walkę z Doumą, demonem drugiej rangi. Trucizna nie działa na niego, więc ona rozpoczyna zaciętą walkę. Czy może pokonać demona który zabił jego starszą siostrę? Potem przed Zenitsu pojawia się inny demon i niszczy drogę.

Tanjiro i Tomioka konfrontują się z Akazą, demonem trzeciej rangi. W obliczu przytłaczającej mocy Akazy oboje nie mogą zrobić nic innego, jak tylko się bronić. Gdy sytuacja wydaje się ponura, Tanjiro budzi się w „przezroczystym świecie”, o którym kiedyś opowiadał mu ojciec. Czy ta nowa wiedza pozwoli Tanjiro odwrócić sytuację i zaatakować Akazę?

Zabójcy demonów zaciekle walczą, by zbliżyć swoje miecze do szyi Muzana! Aby pomścić swoją rodzinę, Kanao musi kontynuować bezpośrednią walkę z Domą, podczas gdy Iguro i Kanroji przedostają się przez szatnie Nieskończonego Zamku. W innym miejscu Tokito, Sanemi i Genya stają twarzą w twarz ze złoczyńcą, który rozpoznaje Tokito, ale Tokito nie. Kto jest tym mocnym przeciwnikiem?

To może cię zainteresować