18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zaangażowanie księcia Harry’ego w przyszłość Archiego i Lilibeth

Zaangażowanie księcia Harry’ego w przyszłość Archiego i Lilibeth

napisałem w Sławny ten

Meghan Markle i książę Harry otwierany Gry bezkonkurencyjneI Który odbędzie się do 22 kwietnia w Hadze w Holandii. Zawody lekkoatletyczne, które sam Harry ufundował w 2014 roku na cześć weteranów.

Dwóch młodych holenderskich reporterów miało okazję przeprowadzić wywiad z księciem Harrym w drodze na konkurs. Sophia i Jay pytają ją, jakie jest jej największe życzenie dla syna. łucznictwoJej wiek i córka Libeth Diane 10 miesięcy

„Dorastał w lepszym świecie. Dorastał w sprawiedliwszym świecie, bezpieczniejszym świecieBardziej sprawiedliwy świat. Nie będzie łatwo, ale nigdy Nigdy nie spocznę, dopóki jako rodzic nie spróbuję przynajmniej uczynić świat lepszym miejscem.— zauważył książę Sussex.

„Naszym obowiązkiem jest uczynić świat takim, jaki jest teraz. Nie sądzę, że powinniśmy sprowadzać dzieci na świat, chyba że zobowiążemy się do uczynienia go lepszym dla nich. Nie możemy ukraść ich przyszłości”.

Wywiad zakończył się wielkim uściskiem księcia Harry’ego dla młodych reporterów, którzy pochwalili ich za wywiad: „Dobra robota”, powiedział im.

Książę Harry i Megan Świętuj Wielkanoc, oglądając różne wydarzenia sportowe na Invictus Games Niedziela, w tym siatkówka i łucznictwo. W 2014 roku Harry, który przez dekadę służył w armii brytyjskiej i dwie podróże po Afganistanie, został zainspirowany do stworzenia Igrzysk Invictus, konkurencyjnego wydarzenia w stylu paraolimpijskim, które pokazuje niezłomnego ducha rannych i chorych kobiet i mężczyzn.

Igrzyska Invictus odbyły się wcześniej w Londynie w 2014 r., Orlando w 2016 r., Toronto w 2017 r. i Sydney w 2018 r. Następnie odbędą się w Dusseldorfie w Niemczech w 2023 r. Tę edycję zapamiętamy również dla Wcześniej tajna wizyta u królowej Elżbiety II W zamku Windsor, dwa lata po tym, jak para zrezygnowała z królewskich obowiązków i przeniosła się do Montecito w Kalifornii.