19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Za Vox Poland Hiszpania odrzuca priorytet europejskiego wymiaru sprawiedliwości

Santiago Abascal na imprezie Vox w Madrycie w najbliższą niedzielę.Andrea Gomez

Vox Odrzuca pierwszeństwo sądów europejskich nad sądami krajowymi, jeden z fundamentów Unii Europejskiej, i proponuje „przywrócenie suwerenności narodowej nad prawem europejskim w sprawach dotyczących Hiszpanii i interesu publicznego” oraz interesów generałów państwowych”. zwieńczenie dwudniowej uroczystości na terenach wystawowych. Viva21.

Abbaskal przystępuje do zainicjowanego przez Polskę mandatu przeciwko Unii Europejskiej, co wywołało tendencję do konfliktu z instytucjami społecznymi i stworzyło bezprecedensowy kryzys od czasu Brexitu.. Jaroslav Kaczyński, lider radykalnej Konserwatywnej Partii Prawa i Sprawiedliwości Był jednym z zagranicznych liderów, którzy za pośrednictwem wideokonferencji wzięli udział w zlocie Vox. Kaczyński nie odniósł się do swojego konfliktu z Brukselą, ale odrzucił europejski „utopizm” i poparł unię opartą na współpracy suwerennych państw.

Tak zwana agenda hiszpańska to Alternatywne i Zrównoważone Cele Rozwoju Vox (SDGs) dla Agendy 2030. 2018.

Ten dokument łączy Vox z negacjonistami globalnego ocieplenia. Chociaż partia przedstawia się jako obrońca środowiska, dyskwalifikuje badania naukowe znane jako „religia klimatyczna”, odrzuca „politykę mającą na celu zmniejszenie emisji CO₂” i proponuje połączenie wszystkich basenów hydrograficznych i przekształcenie lasów. Informuje również, że „wszystkie regulacje klimatyczne narzucane przez światowe elity poważnie wpływają na interesy i dobrobyt Hiszpanów”. Oznacza to, że wyszukuje pochłaniacze CO₂ bez ograniczania emisji.

Jednak przemówienie Abbaskela nie skupiało się na przedstawieniu swojego show, ale na zaatakowaniu Pablo Casado, którego określił mianem „jinx”. Za egzekucję byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy I Rezygnacja prezydenta Austrii Sebastiana Kurz Po interwencji w Konferencja PP. Abbaskal przewidział, że Casado „nie odwoła niczego ani nie osiągnie żadnego rządu”, ponieważ Hiszpanie nie mogą kłamać i ostrzegł, że nie może lekceważyć poparcia Vokesa. „Nadal jest nam winien głos” – dodał.

READ  amerykańska sieć telewizyjna Polska, Chiny, Francja, Węgry, Warszawa

Partia Vox ostatecznie nie spełniła tego, co zostało ogłoszone jako jedna z jej głównych atrakcji: spalenie błędu, który naznaczył agendę 2030 z feministką, działaczką ekologiczną i lewicowym prezydentem. Rada Miasta Madrytu nie zezwoliła na jego spalenie.