5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Za rok będą dwie generacje Redmi

Lu Weibing, dyrektor generalny Redmi, potwierdza, że ​​będą nadal wypuszczać co roku dwie generacje swoich najbardziej reprezentatywnych smartfonów.

To czasami trochę kosztuje Zrozumienie katalogu Xiaomi To całkiem normalne, że chiński gigant nigdy się tym nie zatrząsł Odblokuj niezliczone urządzenia bez względu na to, jak podobneWiele razy konkurują ze sobą, a nawet przedstawiają się Podmarki, takie jak Redmi lub POCO Aby dalej zalewać rynek opcji.

W rzeczywistości niektórzy eksperci twierdzą, że Ideałem jest konkurowanie ze sobąPonieważ jeśli nie sprzedajesz smartfona, ale swoją sub-markę, w końcu i tak go sprzedajesz, a wydaje się, że Xiaomi, Nie zwolni w przyszłości Przynajmniej jeśli chodzi o telefony komórkowe Redmi.

Xiaomi nie odpoczywa i nadal będzie zalewać rynek nowymi telefonami komórkowymi Redmi.

I nie są to puste słowa, bo to podkreślają Towarzysze GizmoChina pochodzi bezpośrednio z Dyrektor generalny DIY Redmi, Lu Weibing, który w wywiadzie stwierdził, że jego firma będzie nadal aplikować Dwie generacje Redmi Note co rokuW ten sposób najbardziej reprezentatywne smartfony są aktualizowane mniej więcej co 6 miesięcy.

Pamiętajmy, że w tym tygodniu Spotkamy się z Redmi Note 11i na pewno Uwaga Redmi 10 Urodziły się w marcu i wystartowały w Europie w maju ubiegłego roku.

Apple Watch „made in Xiaomi” ma już swoją cenę (i tak, jest całkowicie flagowy)

Tak nam tłumaczą z Redmi, a ich argumenty wydają się bardzo wiarygodne

Przynajmniej w przeciwieństwie do wielu innych producentów, Redmi nie chciał wyjaśniać swojej decyzji, zauważając, że ta strategia bo nie mogą Spełnij potrzeby i wymagania wszystkich swoich klientów i użytkowników Z jedną roczną generacją urządzeń.

Tak więc Lu Weibing już tego oczekuje W nadchodzących ćwiczeniach co roku zobaczymy dwie iteracje najbardziej reprezentatywnego Redmi, zaczynając od tych, którzy są niewątpliwie bestsellerami, którymi nie mogło być inaczej niż Redmi Note.

READ  Ford wziął tę fajną ciężarówkę z lat 70. i uczynił ją całkowicie elektryczną; Sprzedam już silniki elektryczne osobno

W chińskiej firmie mówią, że Z Redmi Note 10 Pro 5G skoncentruj się tylko na wydajności Premiera chipsetu Dimensity 1100, więc ten Note 11 wprowadzi ulepszenia w sekcjach takich jak Wyświetlanie, szybkość pobierania i wrażenia, nawet kosztem utraty wydajności.

Na Redmi nie musisz się martwić, że w sklepach zawsze będą współistnieć dwie generacje Redmi Note, ponieważ pojedyncze iteracje będą koncentrować się na wrażeniach użytkownika, podczas gdy kilka rodzin podniesie poprzeczkę wydajności.

Uwaga Redmi 11 Pro

Jeszcze nie wydany Redmi Note 11 Pro, z którym spotkamy się 28 października.

W swoim wyjaśnieniu dyrektor generalny Redmi idzie dalej, zauważając, że Dla nich Redmi Note 11 będzie następcą Note’a 9, więc do końca I kwartału 2022 r. musimy się spotkać Redmi Note 12 następcy Note 10 od tego roku.

Innymi słowy, Ideą Redmi jest obsłużenie jak największej liczby użytkowników Z ich różnymi problemami i potrzebami, więc nie jest tragiczne, że mają różne wersje i iteracje swoich rodzin urządzeń, Nawet dwa pokolenia żyją razem Zawsze na sklepowych półkach i w katalogach.

Wiesz, od teraz Poszczególne pokolenie Redmi Note powinno koncentrować się na doświadczeniu, a z drugiej strony Nawet pokolenia robią znaczne postępy w wydajności, z większą mocą i możliwościami sprzętowymi dla gry lub bardziej ekstremalne zastosowania.

Co kupi Xiaomi w 2021 roku? Przewodnik zakupu najnowszych modeli

Powiązane tematy: telefony komórkoweI Chińskie telefony komórkoweI XiaomiI Xiaomi redmi