27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„za kogo umarł”; Powieść bohatera psa Atlasa Bermudeza

Meksyk /

ten Wielki Finał Apertury 2021 Pozostanie w pamięci milionów fanów Czerwonych i Czarnych, odkąd w końcu ich zobaczyli Mistrz Atlasu. Jednym z najpopularniejszych fanów zespołu jest Enrique Bermúdez, kurs, który naznaczył pokolenia Televisa-TUDN A w tę niedzielę Opowiedział karę za tytuł.

ten słynny pies Dzielił serwis z Pedro Antonio Floresem – innym dziennikarzem sportowym, który kocha lisy. Kiedy nadszedł rzut karny, Bermúdez musiał połączyć się z grupą Julio Furcha która została drugą gwiazdą establishmentu, od czasu swojego jedynego turnieju z 1951 roku.

Ilu ludzi zginęło! (sic) Ile milionów nie widziało cię jako bohatera od 1951 roku! Ile osób, ile pseudonimów. Użyłem Las Margaritas, Los Amigos del Palo, La Accademia, a teraz La Furia. ten Atlas Champion MeksykBermudez de la Serna krzyknął na cały głos.

w sieciach społecznościowych, TUDN udostępnił wideo Z Funduszu Narratorów na stadionie Jalisco, gdzie oprócz wspomnianych komentatorów byli także Kikín Fonseca, Tito Etcheverry i Hugo Salcedo.

Pokaż zdjęcia plików Podekscytowany pies bermudzki i dyszący w klatkę piersiową Wykrzyczeć tytuł „jako prezydent”, choć to, co mówi, jest praktycznie niesłyszalne przed skandalem na trybunach.

Azteca TV Champion Atlas Champion

Finałowy mecz, w którym Rogengros pokonał Lwa, można oglądać w dwóch głównych otwartych stacjach telewizyjnych w kraju ze względu na: TV Azteca też była w Jalisco (Tak, w końcu poszli na stadion) i tam się pojawili Christian Martinoli, Luis Garcia, Jorge Campos i Zago Dawid MedranoKto niesamowicie opowiedział o celu? Mistrzostwo, bo dali mu mikrofon z miłością do Guadalajary.

READ  „Messi uniemożliwił nam odnowienie zespołu”; W Barcelonie krytykują „10”.