22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z więzienia Hector „In” wysyła potężną wiadomość do Sergio Mayera: wideo

Ponad dwa miesiące po jego aresztowaniu i przeniesieniu do Więzienie wschód O przestępstwie napaści na tle seksualnym popełnionym na jego córce Alexie Parrze, meksykańskiej aktorce, Hektor „N” Przechodzi ciężkie chwile w więzieniu.

W tym sensie podczas weekendowej wyprzedaży tamale, Daniela Para, aby zebrać fundusze i finansowo wesprzeć ojca w procesie prawnym, aktor skontaktował się telefonicznie z reporterami i skorzystał z okazji, aby wysłać mocną wiadomość do sergio Mayer, który udzielił całego swojego wsparcia Alexa Para, owoc jego związku z Jenny Hoffman.

To było podczas wywiadu z programem „Ptaki na drucie” zatrudnienie zdjęcie telewizjaHector skomentował słysząc nazwisko polityka: „Przed wejściem na statek sprawdź najpierw kurs statku, z którego przybywasz, że jesteś świadomy środowiska, wszystkiego, co jest zrozumiałe dla rzeczy, i że nie zaczynasz mówić nie wiedząc, co się dzieje, „ponieważ istnieją precedensy, które się nie zdarzają”, powiedział. rzeczy z dnia na dzień”.

Oprócz Hektor „N” Podkreślił, że oskarżenia przeciwko niemu zostały zaplanowane z dużym wyprzedzeniem i że Meyer powinien był zostać dobrze poinformowany, zanim poparł jakąkolwiek stronę w tym zakresie;

„Jak powiedziałem, wszystko to zostało wykute lata temu, a pan Meyer w tym pragnieniu pozostania, jak powiedział kiedyś: „Mam obowiązek”, „Nie, proszę pana, nikt nie jest zobowiązany do tego, co zrobiłem, no cóż , możemy zgłosić, kiedy wiemy” – zapewnił.

Z drugiej strony należy zauważyć, że Hector podziękował córce za jej wsparcie Daniela Para Potwierdził, że otrzymał wsparcie kolegów, którzy znają jego sprawę

Ostatecznie oskarżony stwierdził, że będzie nadal bronił swojej niewinności, a czas pokaże, że ma rację w swojej sprawie.

Z informacjami od Agencia Mexico

DRV