2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z tego powodu w tej stacji telewizyjnej emitowany jest program TODAY

Z tego powodu w tej stacji telewizyjnej emitowany jest program TODAY

Popularny poranny program „Dzisiaj” Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych meksykańska telewizja, W środku nowej kontrowersji który nie obejmuje jego głównych napędów, Galilea Montejo lub Andrea Legareta: Ściągnięci z powietrza.

Z jakiej stacji telewizyjnej to zeszło z anteny?

Po Premiera w Meksyku w 1998 rokuPoranny program okazał się zaskakująco udanyi usunięty z programowania Univision, sieć powiązana z Televisa. Przeprowadzka została wykonana bez wcześniejszego powiadomienia i odeszła

Widzowie zaskoczeni.

Według informacji Opublikowane przez magazyn ChamonixOczekiwano, że ostatni „Hoy” zostanie wyemitowany PiątyPiątek 19 maja Ponieważ firma starała się dać większą projekcję Produkty własnej produkcji. Pogłoski o wpływie tej decyzji zmaterializowały się, gdy program nie został wyemitowany w poniedziałek Univision Nie na siostrzanych kanałach pojawił się w harmonogramie.

Zamiast „Hoy” program był emitowany w poniedziałki na antenie Univisión „Usiądź, kto może!” 13:00 do 14:00program prowadzony przez Juliána Gila i pierwotnie emitowany przez Canal Kanał unimassowy. Ta nagła zmiana zaskoczyła fanów porannego programu, którzy byli do tego przyzwyczajeni Widzę to w tamtych czasach.

Pytania projekcyjne i strategia

Pomimo dokładnych powodów decyzji o wycofaniu się „Dzisiaj” od programowania Univision Jeszcze nie potwierdzony, ma być strategii Promowanie projekcji innych wyprodukowanych programów przez firmę.

To jest nieoczekiwane Odejście Hoya z Univision Spowodowało to niepewność wśród zwolenników programu Zjednoczone państwoktórzy muszą teraz szukać innych opcji, aby się nimi cieszyć Ulubione poranne treści. W tej chwili nie ogłoszono, czy program znajdzie nowy dom w innej sieci platforma streamingowa.

Tymczasem okaże się, jak Opracuje nowe programy w harmonogramie Poranek Univision Jak to wpłynie na publiczność?