3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z tego powodu powstał film „Que viva México!” jestem zły

W ten sposób AMLO zaatakowało nowy film Luisa Estrady

Hurra Meksyk! To film wyreżyserowany przez kontrowersyjnego reżysera Ludwik Estrada który wchodzi do kin 23 marca. Od momentu ogłoszenia tematu i fabuły filmu narosły kontrowersje, które dotarły także do najwyższych sfer meksykańskiej polityki. wywoływać złość w szefie Lopeza Obradora.

Ale po co mu przeszkadzać? meksykański prezydent? Jeden z bohaterów jest skorumpowanym politykiem należącym do PRI W końcu zdecydował się pojechać do Brązowa kobieta Ponieważ „wie, po której stronie stanąć”. Dodatkowo przy wielu okazjach zdjęcie Lopeza Obradora w różnych scenach.

Kolejny aspekt filmu, który mnie niepokoił i niepokoił meksykański prezydent Ponieważ taśma przedstawia klasy społeczne i ekonomiczne kraju, fakt, który skłonił prezydenta do wezwania”Pora rokui „Elemental” Estrady.

Prezydent López Obrador był zdenerwowany, że wielokrotnie pojawił się w filmie Luisa Estrady. (Jaser)

Jednym z głównych powodów, które wywołały oburzenie, była fabuła opowieści Andresa Manuela Lopeza Obradora który ostro skrytykował produkcję kina meksykańskiego, zaatakował także film i uznał go za „coro”, który może być spożywany tylko przez konserwatystów, powiedział.

Biorąc pod uwagę te stwierdzenia, tak było Ludwik Estrada na co odpowiedział, żałując, że szef poświęcił czas, aby odpowiedzieć mu na temat nakręconego przez niego filmu, a nie na tematy, które naprawdę wymagały takiej uwagi, dodając, że satyra, którą zrobił, uznał za ważniejszą. społeczeństwo meksykańskie Nie dla problemów kraju.

Joaquin Cosio Przyłączył się również do odpowiedzi na krytykę i podziękował prezydentowi Meksyku za awans Hurra Meksyk! Nazwał to „Buena Ondita”. Tak jak prezes opisał artystów i reżyserów różnych sukcesów jakimi są Piekło I Kodeks Heroda.

Produkcja „Que Viva México!” Odpowiedział AMLO po swoich porannych uwagach (Twitter/@QueVivaMexico__).
READ  horoskopy na listopad

Meksykański reżyser Ludwik Estrada Podkreślił, że narzekanie Andresa Manuela Lopeza Obradora na zrobienie filmu na podstawie nierealnej historii, która o nim opowiada, jest gorsze niż krytyka społeczeństwa naszego kraju przez reżysera.

Fakt, który się pojawił i zaskoczył w nim wielu miłośników kina Meksyk Że aktor wystąpił w filmie krytykującym rząd Damiana Alcazara Który nieustannie pokazuje swoje poparcie dla partii rządzącej.

Jednak to powiedział Cenzura już nie istnieje Tak jak to miało miejsce podczas dwóch sześcioletnich kadencji PAN, ale bez zajmowania stanowiska za lub przeciw Mazharowi Lopeza Obradora W filmach mówił tylko, że społeczeństwo w Meksyku jest skorumpowane.

Damian Alcazar, pomimo poparcia dla Lópeza Obradora, brał udział w „Que viva México!” Luisa Estrady! (Filmy bandytów za pośrednictwem AP)

Film nie tylko krytykował obywateli i klasę polityczną Meksykale też zaatakował Przedsiębiorcy krajowi i zagraniczni Ci, którzy chcą zagarnąć pieniądze i ziemie naszego kraju kosztem czegokolwiek, pomimo zbieżności z dyskursem narodowym Lopeza ObradoraPrezydent nie wydał opinii w tej sprawie.

kinematografia Hurra Meksyk! Mimo swoich uwag doprowadził do konfrontacji przedstawicieli świata filmowego z klasą polityczną władza wykonawczataśma spotkała się z aplauzem niektórych widzów, którzy zapewniali, że zawsze będą wspierać aktorów w ramach meksykański opór przed władzą

To już piąty film, który wyreżyserował Ludwik EstradaNiestety nie ma go już w kinach, ale od zeszłego czwartku, 11 maja, wszedł już do katalogu popularnej platformy streamingowej. Netflixa.

Joaquín Cosío, Damián Alcázar, Alfonso Herrera i Ana de la Reguera są częścią obsady tworzącej „Que viva México!” (Filmy bandytów za pośrednictwem AP)

o czym mówisz Halo Meksyk!?

Główny bohater jest Pancho Reyesobywatel klasy średniej, który dzięki uzyskanym możliwościom akademickim i zawodowym mógł mieszkać w domu mieszkalnym w mieście i opuścić miasto, w którym się urodził i który oferuje problemy ubóstwaCo, zgodnie z fabułą filmu, jest związane z problemami przemocy, korupcji i prostytucji, których doświadcza miasto.

READ  Harem Isekai Kekkon Yubiwa Monogatari może mieć anime - Kudasai

Kłopoty między bohaterami filmu wynikają z dziedzictwa, o którym nikt z członków rodziny nie wie, ale rodzi marzenia o bogactwie, które wyzwalają zazdrość, zdradę i gniew wśród wszystkich bohaterów.