9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z tego powodu Magu Aguilar bał się swojego wujka Pepe Aguilara

może AguilarPiosenkarka i autorka tekstów, powiedziała, że ​​kiedy była młoda, bała się swojego wujka dziecko Aguilar Ponieważ „brzmiał na wielkiego i twardego”, ale przez lata nauczyłem się go szanować i podziwiać.

W rozmowie z Adele Michea za program Adela mi powiedziała podrzędny Heraldo Media Group, po pierwsze Angela Aguilar Opowiedział o tym, jak narzucił mu się wujek, odkąd zobaczył swój wzrost, poczuł pewien strach, ale „zbliżyłem się do niego i jesteśmy zjednoczoną rodziną”.

Wyjaśnił, że w jego rodzinie mają silny charakter, ale szczerość jest kluczem do jedności, ponieważ „mówimy sobie pewne rzeczy, nawet jeśli ich nie kochamy, ale jednocześnie nas to wzmacnia”.

może wyrażać osobowość Aguilar Chciał to uchwycić na swoim pierwszym albumie, który nazwał „moje dziedzictwo krwiI zostanie wystawiony na sprzedaż Następnego października 22.

W wieku dwudziestu siedmiu lat promuje swoją piosenkę.kocham nielegalnyJego wideo już tam jest youtube I że w ciągu zaledwie sześciu dni od premiery osiągnął już prawie 200 000 egzemplarzy.

Młoda piosenkarka potwierdza, że ​​ranchera zyskała na sile w ostatnich latach i potwierdza, że ​​jest szczęśliwa, że ​​jest częścią tego ruchu, którym obecnie przewodzą kobiety, w tym jej kuzynka. Angela Aguilar.

Zapowiadając, że jego debiutancki album ukaże się w najbliższych tygodniach, jego głos zaskoczył publiczność i innych muzyków.

READ  Luis Miguel Series: 5 wspaniałych odkryć do zwiastuna sezonu 3 | Meksykańskie słońce | Seria Netflix | nnda nnlt | Sława