2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z redukcją szumów i wodoodpornością

W ciągu ostatnich dwóch tygodni udostępniliśmy kilka postów na temat Słuchawki bezprzewodowe zatrudnienie Wybór Xataki. przedsprzedaż Amazonka pąki echa już się rozpoczęło i Zostanie wydany w przyszłym tygodniu, oprócz pierwszego rabatu od Beats Buds Studio wciąż dostępne

Teraz mamy Słuchawki Bose QuietComfort, który ma normalną cenę 6599 pesos, ale w tej chwili mają 29% rabatu, tj. Pozostawia to na 4699 pesos w kolorze czarnuch I biały. W chwili pisania tego programu nadal istnieje Ponad 11 godzin Aby skorzystać z rabatu.

Słuchawki Bose QuietComfort — bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

Ze względu na ich koszt Bezpłatna dostawa dla wszystkich użytkowników A ci, którzy mają subskrypcję Amazon Prime, mogą to zrobić Odbierz je następnego dnia według twojego miasta. Sklep oferuje również dwu- lub trzyletnie ubezpieczenie od szkód, które również można opłacić 12 miesięcy bez odsetek.

Mają też redukcję szumów? Tryb o nazwie Świadomy, który stale monitoruje dźwięki otoczenia, aby dostosować je do anulowania. On także ma Sterowanie dotykowe I oczywiście mikrofon do wykonywania połączeń.

Certyfikat to IPX4 Co chroni je przed wodą i potem, a bateria wystarcza na sześć godzin na pełnym naładowaniu, oprócz dwóch innych ładunków dzięki etui, które nam zapewniają Łącznie 18 godzin autonomii.

Aparaty słuchowe Bose są w sprzedaży w Amazon Mexico

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty w kategorii technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych przecenionych kategorii w różnych sklepach internetowych w Meksyku. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie jest sugerowany przez marki lub sklepy, ponieważ ich przesłanie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego.