5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z ponad 40 milionami głosów Alicia Machado, wielka zwyciężczyni „La Casa de los Famosos”

W poniedziałek wieczorem popularny program Telemundo, słynny dom, do końca i Alicia Machado Zostań niekwestionowanym wielkim zwycięzcaGłosowało na nią ponad 40 milionów ludzi.

Machado, która została Miss Universe w 1996 roku i od tego czasu pracuje jako aktorka, prezenterka i bizneswoman, przewyższyła w głosowaniu Manelika Gonzaleza, Calvina Renterii, Pabla Monteiro i Cristinę Eustace.

Według produkcji programu na prawdziwe nazwisko Wenezueli Joseph Alicia Machado Fajardo otrzymało 40 milionów 586 tysięcy i 129 głosów, więc okazało się, że była faworytką publiczności do nagrody 200 tysięcy dolarów. .

„Zawsze byłam osądzana za bycie zbyt uczciwą”. Alicia Machado

Wdzięczna i szczęśliwa Alicia Machado, już wielka zwycięzca, przemawiała przed kamerami imprezowymi słynny dom Twierdziła, że ​​odkąd była nastolatką była krytykowana za jej silną osobowość.

„Powiem coś, co było odbiciem mnie w tych dniach, tych osiemdziesięciu ośmiu dniach tutaj: Odkąd opuściłem dom, gdy miałem 17 lat, zawsze byłem bardzo krytykowany, oceniany i zwracał uwagę na mój charakter, mój charakter za bycie zbyt szczerym” – skomentował.

zwycięzca w słynny dom Zdradził, że jego zmarły ojciec Arturo Machado zawsze zapewniał go, że jego siła tkwi w przejrzystości i uczciwości. Mówi, że fakt jest teraz potwierdzony dzięki opinii publicznej.

„Dziś to potwierdzam. Potwierdzam, że to właśnie sprawiło, że pracowałem w tym biznesie, w tym zawodzie, który nie jest łatwy, na oczach opinii publicznej. I jak zawsze mówiłem: nawet jeśli prasa mówi, czego chcesz i ludzie chcą cię zagłuszyć, opinia publiczna nie jest oszukana i patrzą na ciebie, kiedy jesteś szczery, i kiedy jesteś przejrzysty” – powiedział.

W tę ważną noc Alicia Machado miała wsparcie swojej matki, Marthy Fajardo i córki, Dinory Valentiny, które były jej największym wsparciem przez te wszystkie lata i w każdym z jej projektów pracy.

Może Ci się spodobać:

READ  Czym jest pilność? Patti Chaboye odbiera telefon od „Prezydenta” podczas transmisji na żywo; Liście w środku programu