29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z plaży Mariazel ma idealny dwuczęściowy kostium kąpielowy na lato

Z plaży Mariazel ma idealny dwuczęściowy kostium kąpielowy na lato

Mariazel Nadal występuje w meksykańskiej telewizji, biorąc udział w programach „La familia disfuncional” i „Más deporte”, ale wyróżnia się także jako prawdziwa influencerka w portale społecznościowe. Z drugiej strony potwierdził, że pracuje nad nowym projektem, który będzie można oglądać na platformie YouTube, więc wygląda na to, że jego kariera nie ma granic.

Mariazel udawała. Źródło: Instagram @mariazelzel

Mariazel Ole Casals, jak brzmi jej pełne imię i nazwisko, przyjechała do Meksyku, gdy była jeszcze dziewczynką, ale od tego momentu pokazała swój talent w showbiznesie. Mariazel Jest pochodzenia latynoskiego, ale jej droga w krainie Azteków była tak wspaniała, że ​​została praktycznie adoptowana jako córka w tym zakątku świata.

Mariazel udawała. Źródło: Instagram @mariazelzel

W swoich sieciach społecznościowych gromadzi prawie 4 miliony obserwujących i zasypuje ich filmami i zdjęciami wszystkiego, co robi. Podobnie jest z tymi, którzy wchodzą na Twoje konto InstagramaBędzie można zobaczyć Mariazel ubraną w najnowsze trendy każdego sezonu i pokazującą swoje piękno i szczupłą sylwetkę przed kamerami.

Wpis Mariazel na Instagramie

za każdym razem, kiedy możesz Mariazel Łączy swoją pracę z wyjazdami do raju i jako swój ulubiony cel podróży najczęściej wybiera plaże. I tak właśnie stało się w ostatnich dniach, kiedy piękna gospodyni i aktorka pojawiła się na plaży z rodziną i przyciągnęła wzrok wszystkich.

Wierny swojemu stylowi Mariazel Udostępniła film, w którym prezentuje idealny dwuczęściowy kostium kąpielowy na lato. W poście, który zamieścił na swoim koncie Instagrama Można ją zobaczyć w żółtych ubraniach, które nadają jej młodzieńczy, przewiewny wygląd i pozwalają pochwalić się szczupłą sylwetką.

Czytaj

W strojach kąpielowych Mariazel wyznacza trendy na lato

Mariazel podbija siatkę w żółtym minibikini

READ  Luis Miguel pojawia się ponownie w Miami. Wygląda na takiego chudego, przewiewnego i nie do poznania | Zdjęcie