16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z plaży Ángela Aguilar rzuca wyzwanie sieci dopasowanym wyglądem, który podkreśla jej osobowość

Nie jest tajemnicą, że Angela Aguilar Ugruntował swoją pozycję jednej z najwybitniejszych postaci w meksykańskim regionalnym przemyśle gatunków muzycznych, a prawie wszystkie jego utwory zostały nagrane w milionach egzemplarzy na różnych cyfrowych platformach muzycznych.

Rozgłos i popularność tłumaczki takich piosenek jak „Tell Me How You Want”, „Actually” i „There Where They See Me” osiągnęła, że ​​jest obecnie jedną z artystek, które mają najwięcej zwolenników na różnych platformach cyfrowych. . Aby to pokazać, wystarczy sprawdzić, że Instagram ma ponad 8 milionów fanów.

To było właśnie w tym platforma cyfrowa Gdzie artystka zaskoczyła wszystkich internautów, dzieląc się obrazem z morza, na którym jej reprezentacyjna postać pojawia się w odpowiednim, podkreślającym jej urodę wyglądzie, a przynajmniej o tym wszyscy jej opowiadali.

Angela Aguilar olśniewa zdjęciami z plaży

Kilka dni temu najmłodsza córka Pepe Aguilara stała się tematem rozmów w sieciach społecznościowych po udostępnieniu dwóch zdjęć podczas podziwiania godnych pozazdroszczenia krajobrazów San Juan w Puerto Rico.

Aby udowodnić, że nawet w swoich wyluzowanych czasach nie traci stylu, młoda piosenkarka prezentowała zalotny wygląd, który sprawiał, że wyglądała piękniej niż kiedykolwiek, o czym świadczy ponad 784 000 „polubień”, które otrzymała prawdopodobnie na swoim poście. jeden z tych, które zgromadziły najwięcej interakcji.

Na zdjęciu Angela Aguilar ciesząca się pięknem letniego popołudnia w pięknym stroju idealnym na to lato. Młoda kobieta narzuciła modę wygodną pastelową bluzką i ciemnymi spodniami, które podkreślały jej osobowość.

Zdjęcie: Instagram / @angela_aguilar_

Zgodnie z oczekiwaniami, post nie pozostał niezauważony przez nikogo, ponieważ fani meksykańskiego regionalnego gatunku i przemysłu rozrywkowego ulegli jej urodzie, co gwarantuje jej świetną figurę pomimo młodego wieku.

„Fabulous”, „Fred” i „Amazing” to niektóre z komentarzy, jakie otrzymała córka Baby Aguilar podczas jej ostatniej wizyty na plaży.

Zdjęcie: Instagram / @angela_aguilar_

Czytaj

„Dzięki za wszystko”: La Bebeshita „żegna się” z kolegą z VLA, czy rano będzie więcej zmian?

Tania Rincon zakochuje się w uroczej mini spódniczce. Dumny z najlepszej postaci w Hoy | Zdjęcie

READ  Diego Verdaguer: Ultimo adiós al cantante o hija Ana Victoria | FOTO