4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z ostatniego przedmiotu uczelnia wypadła słabo, a jej działania wywołały poruszenie w sieciach

Z ostatniego przedmiotu uczelnia wypadła słabo, a jej działania wywołały poruszenie w sieciach

the Studenci przechodzą długą drogę od początku szkoły do ​​jej ukończenia. Droga jest długa, często nudna, a czasem można się trochę przespać. Ale wszystko jest radością, kiedy dochodzisz do ostatniego przedmiotu, a ukończenie studiów kończy się całym tym poświęceniem.

Przeczytaj także: Kobieta jest na swoim urodzinowym torcie i dzieje się coś nieoczekiwanego

Jednak ostatecznie nie wszystko poszło dobrze i uczeń odzwierciedlił to w Ale z dziwną reakcją. Przyjaciele i rodzina zwykle idą z kotylionem, aby świętować dostarczenie ostatniego przedmiotu. Młoda kobieta udostępniła zdjęcie ptaka w sieci społecznościowej, na którym widać ją bardzo szczęśliwą w kadrze. „Jestem lekarzem”. Ponadto „Dra Heredia” przecina jego ciało.

Przyjmij gratulacje od wielu osób w Świergot Bo zawód lekarza to jeden z najbardziej wymagających zawodów. Wiele osób marzy o ukończeniu studiów ze względu na ich zaangażowanie w służbę, ratowanie życia i pomaganie ludziom w poprawie jakości ich życia. Wielu już nawet zdecydowało, którą specjalizację wybrać i wnieść swój wkład w naukę.

Przeczytaj także: Z filmu! W stylu Wesa Andersona pracownik Oxxo robi furorę na TikToku

W przypadku tego użytkownika z Świergot Wszystko się zmieniło, kiedy opowiedział, co naprawdę się wydarzyło, i stało się to wirusowe. „Cóż, ludzie, nie zdałem ostatniego egzaminu, ale sfałszowałem demencję i zrobiłem zdjęcia paragonu, ponieważ zbyt duża produkcja nie byłaby szkodliwa”. Reakcja zaskoczyła wielu, którzy zaczęli reagować na różne sposoby.

Post zrobił furorę i wiele osób składało jej gratulacje Świergot Za szczerość i przyznanie, że nie była jeszcze lekarzem. Ponad 1,5 miliona wyświetleń, 65 000 polubień i wiele komentarzy sprawiło, że coś, co wydawało się czystą szczerością, przeszło przez platformę i stało się tematem rozmów. „Stoję i pozdrawiam cię, Królowo, za moje uznanie dla tych, którzy towarzyszyli ci tego dnia. Razem, ponownie się poddajesz, pa” – napisał jeden z obserwujących. „Liczy się nastawienie i wychodzi następny! Podwójne świętowanie, kto może!”.

READ  Walki w Bakhmut to „piekło”.