2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z innego świata! Brutalna podwójna obrona Memo Ochoa przeciwko Fiorentinie (wideo) – Fox Sports

Guillermo Ochoa Nadal zbiera ogromne oszczędności we Włoszech.

tym razem , Bramkarz z Meksyku Podwójny wślizg został wysłany, pozostawiając Fiorentinę ze słodyczami w ustach, która już kilka razy wyprowadziła ich z równowagi bramkami z Nico Gonzalez I Jonathana Akona.

Ale tym razem meksykański bramkarz ponownie podniósł klatkę piersiową i obronił Salernitana Otrzymanie trzeciego gola, co może oznaczać chwilową porażkę, b Save z pewnością przyniesie mu pochwały przez resztę tygodnia.

w wieku 74 lat Fiorentina Rzut rożny i Ochoa Zobaczył główkę przeciwnika w swoim małym polu. On meksykański Mógł wyciągnąć tylko jedną rękę, ale to wystarczyło, aby piłka nie wpadła do bramki, choć na tym gra się nie skończyła.

po pierwszej interwencji Ochoa Musiałem natychmiast zareagować, aby zrobić Kolejna runda i uderzył piłkaponieważ pierwiastek Fiorentina Skok już się spodobał. Meksykanin musiał się wystrzelić, aby uniknąć uderzenia głową.

Aby się nie różnić, ww dawniej do Ameryki Dostałem brawa z trybun Salernitanaktóry zawiera plik Oryginalny idol W wymarzonym sezonie dla Meksykanina.

Mecz był niesamowity. Salernitana zdominowała mecz i dzięki temu miała przewagę Hat trik Do Dzień Bolaya (10′, 59′ i 81′), kto z Ochoa Potwierdzono, że są świetnymi postaciami z Salernitana w bieżącym sezonie.

Ale Fiorentina nigdy nie straciła kontroli i była w stanie zremisować mecz z wynikami Nico Gonzalez (36′), Jonathana Akona (71′) f Cristiano Biraghi (84′), aby umieścić 3-3 na tablicy wyników, utrzymując fanów na krawędzi ich miejsc.

z tym wynikiem, Salernitana Obecnie pozostaje poza strefą spadkową Dzięki 35 punktów.