30 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yuukaku-hen ujawnia nową scenę wizualną przed wejściem w jej punkt kulminacyjny – Kudasai

Za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze w stylu anime zaadaptowanym z mangi napisanej i narysowanej przez Koyoharu Gotoga, Kimetsu no YaibaOpublikowano nowy wizualny wizerunek projektu Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-henObecnie na antenie. Ten promocyjny obraz został zilustrowany przez studia yovotable Jest to punkt zwrotny dla uczczenia wejścia tego ruchomego łuku w punkt kulminacyjny. Widoczne gwiazdy to postacie Tengen Uzui, Tanjiro Kamado, Daki i Gyutaro.

Ponadto oficjalnie ujawniono aktora głosowego Ryota Osaka (Sadao Maou in Hataraku Mao-sama!) dołączy do obsady głosowej, by zagrać postać Gyutaro, członka grupy Twelve Demon Moons.

Ten drugi sezon jest emitowany od 5 grudnia w Japonii i został potwierdzony w sumie jedenastoma odcinkami (około dwunastu, biorąc pod uwagę, że pierwszy trwał godzinę), podczas gdy platformy Chrupiąca Bułka s Funimacja Odpowiada za jego dystrybucję w Ameryce Łacińskiej. Trzeba pamiętać, że gra wideo na smartfony Kimetsu no Yaiba: Chifuu Kengeki Royale Będzie dostępny w katalogu QooApp wkrótce w ten link.

Sinopsis de Kimetsu no Yaiba

W erze Taisho w Japonii Tanjiro Kamado był miłym i inteligentnym chłopcem, który mieszkał z rodziną w górach. Tanjiro został głową rodziny po śmierci ojca, nieustannie jeżdżąc do wioski u podnóża góry, by sprzedawać drewno opałowe i węgiel. Jednak jego życie zmienia się, gdy pewnego dnia, gdy wraca do domu po nocy spędzonej na mieście, odkrywa, że ​​jego rodzina została zamordowana przez demona. tanjiro A jej siostra Nezuko jest teraz jedynymi, którzy przeżyli, ale została zamieniona w demona, choć o dziwo nadal wykazuje emocje i wydaje się mieć poczucie rozsądku. Po spotkaniu z Giyuu Tomioką, łowcą demonów; tanjiro Postanawia zostać łowcą demonów, aby wytropić zabójcę swojej rodziny i znaleźć sposób na przywrócenie Nezuko do normalności.

fontanna: Konto Twitter

(c) Koyoharu Gotouge / Shueisha / Aniplex / ufotable

READ  Diego Verdaguer, Nieruchomości, biznes i bogactwo: jak bogaty był mąż Amandy Miguel | Gwiazdy z Argentyny | Sława