2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yuri broni swojej córki przed krytykami po kontrowersyjnych komentarzach społeczności LGBT: „Są zepsute w środku”

od 1978 r. Jurij w showbiznesie; Jednak ostatnio ważna część społeczeństwa odwróciła się od niego z powodu niefortunnych wypowiedzi społeczeństwa. LGBT+. I chociaż w tym sensie przechodziła od kontrowersji do kontrowersji, odnosiła sukcesy, zawsze pokazując, że nie mają złych intencji, ponieważ są ważną częścią jej publiczności. Wszystko szło dobrze, dopóki jego hejterzy nie zdecydowali się zaatakować jego córka Kamila za pośrednictwem ich sieci społecznościowych.

Podczas konferencji prasowej, przed występem w Telmex Auditorium w Guadalajara, Jalisco, powiedziała, że ​​nie ma potrzeby „rzucać” jej biednej córki, bo nie jest artystką. Piosenkarz i spiker powiedział: „Zadzieraj ze mną. Nazwij mnie starym, Roca, cokolwiek chcesz, mogę to znieść. Dlaczego musisz zrujnować życie mojej córki”.

I jakby tego było mało, obwiniali go, że nie ofiarował swojej córeczki, bo się wstydził: „Nie, jeśli nie wstydzę się mojej córki. Wcale. To najpiękniejszy skarb, jaki dał mi Bóg. Nie Wstyd mi powiedzieć, że moja córka jest adoptowana, ona wie. – Odkąd skończyła pięć lat, wie o tym i przygotowałam ją na to – powiedziała ze zmarszczonym czołem, dalekim od wesołej miny.

„Moja córka z nikim nie zadziera. Osobą, która wychowała ten sposób myślenia, jestem ja, nie ona. Ale ludzie myślą, że porzucając moją córkę lub moją rodzinę, skrzywdzą mnie. Ci ludzie, cóż jak wyglądałoby ich życie? Stawiam się w ich sytuacji i mówię może dlaczego Ci ludzie nigdy nie są objęci, nigdy nie mówi się im „kochamy cię”, ich rodzice nigdy nie dają im miejsca jako dzieci, nigdy ich nie obierają i nie niszczą, ponieważ są zgniłe od środka”.

Ten stan jest bardzo podobny do stanu, przez który przechodzi piosenkarz tonettaKtóry potwierdził, że jego córka była tak przygnębiona, że ​​zagrażała jej życiu po serii nieszczęść, które się zbiegły. Wyjaśnia, że ​​zwolennicy innej byłej akademiczki, Miriam Montemayor, zaatakowali ją w mediach społecznościowych, kiedy mała dziewczynka nie była problemem.

READ  Game Keys 2, aktorzy i postacie: kto jest w drugim sezonie | Sława

Co Yuri powiedział o społeczności LGBT+?

W tym przypadku, Jurij Powtarzał, że kocha społeczność LGBT+ Jako przykład podał, że kiedy pojawił się w Acapulco, Guerrero, wpadł na „dziewczynę w ubraniu”. W ten sam sposób wspomniał, że ma wiele przykładów swojego związku z nimi, działań, które robi nie po to, by dobrze wyglądać, ale raczej dlatego, że jest z ich strony uczucie „Byli ważną częścią mojej kariery i ci, którzy chcą przyjść do mnie, może przyjść do mnie, bo wiem, że mnie kochają”.

Czytaj:

Zdjęcie: Carly Ruiz pokazuje jedno ze swoich najmniejszych bikini, jest żółte i rozświetla w nim swój Instagram

W ten sposób Yanet García i inne gwiazdy OnlyFans wspierają Reprezentację Meksyku na Katar 2022

wideo | Mala Rodríguez robi śmiesznego TikToka o swoim tyłku: „To mój mózg, kocham go”